Fanoušci vzkazují hráčům: Slováci na vás nemají | iSport.cz
6. května 2011 • 08:01

Fanoušci vzkazují hráčům: Slováci na vás nemají

Autor: bke
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend
VŠECHNA VIDEA ZDE

VZKAZY - V průběhu MS už čtenáři portálu iSport.cz poslali českým hokejistům přes 400 vzkazů! Český tým dnes na mistrovství světa narazí na domácí Slováky (od 20.15) a bude to velká bitva. Slováci už nesmí prohrát, jenže čeští hokejisté ještě neztratili ani bod. A fanoušci jim vzakzují: "Slováci na vás nemají!"

 

 

 Čeští hokejisté na MS zatím dělají fanouškům velkou radost. "Předvádíte skvělé výkony, jen tak dál. Držíme vám tady všichni palce, ať to dotáhneme zase na zlato. Jste prostě nejlepší," vzkazuje jim čtenář s přezdívkou Mike.

"Jste borci, mega borci. Slováci na vás nemají," přidává fanoušek s přezdívkou Zimic. "Zdá se, že letos i přes všechny hvězdy v sestavě působíte jako tým a proto věřím, že uspějete," chválí české mužstvo Migi.

Všechny vzkazy čtenářů iSport.cz najdete pod tímto odkazem:

Milá Jaromíra Jágr Inna se raduje na tribuně během zápasu s Finskem
Milá Jaromíra Jágr Inna se raduje na tribuně během zápasu s Finskem

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourChannel One Cup 2019 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

Aktuální zápasy
Články odjinud