Hotovo: Vašíček jde do Pardubic! Rákos: To bude zajímavé ... | iSport.cz
20. dubna 2012 • 14:05

Hotovo: Vašíček jde do Pardubic! Rákos: To bude zajímavé ...

Autor: mir, jip
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Penalta Sparty? Faul ano, VAR ne. A nepřesný sudí v Edenu
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Úleva pro Daniela Rákose? Dost možná. Kdo ví… Ten, kdo pardubického útočníka včera naháněl po ledě a bez většího potrestání masíroval pěstmi, se stane jeho spoluhráčem. Jinými slovy, hokejový obránce Jiří Vašíček vysvlékne dres Komety a od nové sezony navlékne pardubický! Informaci pro iSport.cz potvrdil Zbyněk Kusý, generální manažer mistrovského klubu."S jeho agentem jsme dohodnuti, Jirka by se mel v květnu připojit k našemu mužstvu,“ uvedl v pátek odpoledne pardubický šéf.

Defenzivní bojovník Vašíček je pardubickým rodákem, do extraligy se vypracoval přes angažmá v Jindřichově Hradci, Havlíčkově Brodě a Slavii. Ta se letos Vašíčka překvapivě zbavila, pustila ho konkurenci do Brna. Za Kometu odehrál výborné play off, v sérii s Pardubicemi několikrát vystartoval proti Danielu Rákosovi.

Tak teď z nich budou parťáci. „Obhajovat titul je těžké. Už jsem to jednou zažil a nepodařilo se mi to. Co k tomu říct víc,“ povídal Vašíček chvíli po čtvrtečním finále na dotazy ohledně přesunu na východ Čech.

Samozřejmě, že v tu chvíli už věděl, že mění působiště. Ale protože mu smlouva v Kometě vyprší až na konci dubna, lehce mlžil.

A reakce Daniela Rákose na Vašíčkův příchod? „Jestli to vyjde, bude to určitě zajímavý,“ pousmál se. Nečeká však, že by se měl mít v jedné kabině před Vašíčkem na pozoru.

„Víte co, touhle sérií všechno končí, na všechno, co se stalo, by se mělo zapomenout. V září se začíná od nuly,“ věří Rákos, že bude s novým členem týmu kamarád.

Útočník Kolář to zkusil jako na kytaru.
Útočník Kolář to zkusil jako na kytaru.

Vstoupit do diskuse
0
3.kolo
Články odjinud


Články odjinud