20. dubna 2012 • 14:05

Hotovo: Vašíček jde do Pardubic! Rákos: To bude zajímavé ...

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Olomouc - Slavia: Stoch zvýšil už na 2:0. Buchta na jeho střelu nezareagoval Olomouc - Slavia: Stoch zvýšil už na 2:0. Buchta na jeho střelu nezareagoval
Bohemians - Slovácko: Mašek byl stažen v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil a zvyšuje na 2:0 Bohemians - Slovácko: Mašek byl stažen v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil a zvyšuje na 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Úleva pro Daniela Rákose? Dost možná. Kdo ví… Ten, kdo pardubického útočníka včera naháněl po ledě a bez většího potrestání masíroval pěstmi, se stane jeho spoluhráčem. Jinými slovy, hokejový obránce Jiří Vašíček vysvlékne dres Komety a od nové sezony navlékne pardubický! Informaci pro iSport.cz potvrdil Zbyněk Kusý, generální manažer mistrovského klubu."S jeho agentem jsme dohodnuti, Jirka by se mel v květnu připojit k našemu mužstvu,“ uvedl v pátek odpoledne pardubický šéf.

Defenzivní bojovník Vašíček je pardubickým rodákem, do extraligy se vypracoval přes angažmá v Jindřichově Hradci, Havlíčkově Brodě a Slavii. Ta se letos Vašíčka překvapivě zbavila, pustila ho konkurenci do Brna. Za Kometu odehrál výborné play off, v sérii s Pardubicemi několikrát vystartoval proti Danielu Rákosovi.

Tak teď z nich budou parťáci. „Obhajovat titul je těžké. Už jsem to jednou zažil a nepodařilo se mi to. Co k tomu říct víc,“ povídal Vašíček chvíli po čtvrtečním finále na dotazy ohledně přesunu na východ Čech.

Samozřejmě, že v tu chvíli už věděl, že mění působiště. Ale protože mu smlouva v Kometě vyprší až na konci dubna, lehce mlžil.

A reakce Daniela Rákose na Vašíčkův příchod? „Jestli to vyjde, bude to určitě zajímavý,“ pousmál se. Nečeká však, že by se měl mít v jedné kabině před Vašíčkem na pozoru.

„Víte co, touhle sérií všechno končí, na všechno, co se stalo, by se mělo zapomenout. V září se začíná od nuly,“ věří Rákos, že bude s novým členem týmu kamarád.

Útočník Kolář to zkusil jako na kytaru.
Útočník Kolář to zkusil jako na kytaru.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze