1000 KOL EXTRALIGY: Tygří uragán! Osm gólů za jednu třetinu | iSport.cz
26. prosince 2012 • 06:26

1000 KOL EXTRALIGY: Tygří uragán! Osm gólů za jednu třetinu

Autor: iSport.cz
Libereckých osm gólů za jednu třetinu je platným rekordem hokejové extraligy
Liberec - Slavia: Ševčík blafákem oklamal Nguyena a zvyšuje vedení Pražanů, 0:3 Liberec - Slavia: Ševčík blafákem oklamal Nguyena a zvyšuje vedení Pražanů, 0:3
Čech dostal kartu za penaltovou radu: Nguyenovi jsem řekl, ať se nebojí zůstat stát Čech dostal kartu za penaltovou radu: Nguyenovi jsem řekl, ať se nebojí zůstat stát

8. UDÁLOST | Kdo neviděl, neuvěří. Hokejisté Liberce nastříleli Kladnu ve 23. kole (2009/10) během šestnácti minut ve druhé třetině osm branek a vytvořili tak nový a stále platný rekord samostatné české ligy. Zápas pak dohrával v exhibičním stylu. Zdecimované Kladno se dočkalo alespoň čestného zásahu a prohrálo 1:8.

Osm gólů během jedné třetiny? To česká extraliga nepamatuje. Kladno bylo zralé na ručník. Jeho obranná činnost se v prostřední části totálně sesypala. Ať hosté dělali, co dělali, všechno bylo marné. Nepomohl oddechový čas, ani střídání gólmanů. Miroslav Kopřiva inkasoval během necelých čtyř minut čtyřikrát. A střídal.

Kanonádu rozjel chvíli po první přestávce neudržitelný Bartovič. Šťastný gól nejprve musel potvrdit videorozhodčí. Malá pauza jako by hosty naprosto uspala.

Spíkr v Tipsport areně ani nestačil opakovat střelce gólů. „Bartovič, Bartovič, Nedvěd, Klimenta, Derner, Holub, Klimenta, Víšek,“ bouřila Tipsport arena nadšením.

Zítra: Nejstarší hráč extraligy

TIPSPORT extraliga – česká hokejová liga 2019/2020

Tabulka a rozpis zápasů Kanadské bodování Statistiky brankářů VIDEO: momenty a sestřihy Přestupy ONLINE Dresy týmů Sazka Fantasy

Tipsport extraliga nabízí 52 kol základní části, následuje play off, nově z extraligy sestupuje poslední tým základní části. Ten nahradí vítěz play-off Chance ligy. Po 5 letech se do extraligy vrací Rytíři Kladno s Jaromírem Jágrem. Vítězství obhajují HC Oceláři Třinec. Ti ve finále Generali play-off porazili vítěze základní částí z Liberce 4:2 na zápasy.

MS v hokeji 2020 (Švýcarsko)

Program MS 2020 Vstupenky Lausanne a Curych - stadiony

Další hokejové soutěže

NHL 2019/2020 Hokejová liga mistrů Chance liga - 1. česká hokejová liga Channel One Cup 2019