Autor: pan
0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Tohle muselo vítkovické fanoušky - v jinak nepříliš povedeném zápase - potěšit. Ve 38. minutě utkání Vítkovic s Hradcem Králové se za stavu 4:1 pro hostující tým do sebe pustili domácí obránce Lukář Kovář a hostující útočník Martin Podlešák.

Hosté: 06:18. Šimánek, 16:20. Mertl, 24:41. Suja, 33:37. Kudrna, 52:59. Rousek

Domácí: Šindelář (Málek) – Štencel, Barinka, Sloboda, Kudělka, Stehlík, Kovář, Pastor – Káňa, Burger, Húževka – Huna, Roman, Svačina – Strapáč, Valčák, Szturc – Kucsera, Kolouch, Hlinka

Hosté: Kantor (Kacetl) -Vydarený, Harant, Mikuš, Pláněk, Frühauf, Ptáček, Plášil, Nedvídek – Šimánek, Mertl, Kudrna – Květon, Červený, Škoda – Podlešák, Langhammer, Suja – Rousek, Tvrdík, Švihálek

Šír, Hradil – Hlavatý, Tošenovjan

ČEZ aréna Ostrava

3 352 diváků

Byla to bitka se vším všudy. A že to byl opravdu férový souboj, tedy až na moment, kdy se Kovář ohnal po soupeři loktem, dokazuje i vzájemné poplácání obou broců bezprostředně po skončení rvačky. Diváci tleskali nadšením.

Domácí fanoušci ovšem nemohli mít z konečného výsledku. Domácí tým podlehl Hradci jasně 1:5 a potvrdil, že se mu první čtvrtina základní části nepovedla.