Liberec myslí na budoucnost. Pod Ještěd přichází mladý bek Bukač | iSport.cz
23. července 2019 • 18:08

Liberec myslí na budoucnost. Pod Ještěd přichází mladý bek Bukač

Autor: iSport.cz, ČTK
TOP VIDEA
Baník - Slovácko: Daníček jde surově podrážkou napřed proti Barošově kolenu - jen žlutá Baník - Slovácko: Daníček jde surově podrážkou napřed proti Barošově kolenu - jen žlutá
Olomouc - Teplice: Jakub Mareš parádně poslal míč do sítě, VAR ale gól zrušil! Olomouc - Teplice: Jakub Mareš parádně poslal míč do sítě, VAR ale gól zrušil!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvacetiletý obránce Daniel Bukač se stal novou posilou hokejistů Liberce. S vedením extraligového vicemistra se talentovaný hráč, který reprezentoval na posledním mistrovství světa juniorů, dohodl na tříletém kontraktu. O Bukačově příchodu informoval klubový web."Daniel Bukač je velmi perspektivní obránce s vynikajícími fyzickými parametry. Navíc je to bek s držením hole na pravé straně a zapadá tak do naší koncepce stavby týmu. Na Dana čeká tvrdá práce a adaptace na seniorský hokej, jsem ale přesvědčený, že v budoucnu bude platným členem naší základní sestavy," uvedl sportovní ředitel klubu Filip Pešán.

Mostecký rodák Bukač je chomutovským odchovancem. Poslední tři sezony strávil v zámořských juniorských soutěžích. V roce 2017 ho draftoval Boston.

 


Články odjinud


Články odjinud