Jágr ocenil Barcelonu: Nazval bych to přilepení míče na kopačky | iSport.cz
10. října 2012 • 19:00

Jágr ocenil Barcelonu: Nazval bych to přilepení míče na kopačky

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | V současnosti plní hokejové arény v Česku coby kladenský Rytíř, jakému týmu ale fandí ve fotbale? Jaromír Jágr při natáčení série televizních spotů pro server iSport.cz složil poklonu slavné Barceloně. „Kdybych se měl jít podívat na fotbal, asi bych šel právě na Barcelonu,“ přiznal Jágr.Hokejový útočník, který svými báječnými kousky právě baví celou extraligu, se nedávno zúčastnil natáčení série televizních spotů pro portál iSport.cz. Během něj ukázal mimo jiné i to, jak by se podle něj mělo správně vyslovovat „tak určitě“, došlo ale i na fotbal.

VIDEO: Jágr obdivuje hru Barcelony

Kdyby šel Jágr na fotbal, vybral by si Barcelonu

Jágr se snažil najít co nejtrefnější přirovnání pro styl Messiho a spol. A jak to dopadlo? „Hru Barcelony bych nazval přilepení míče na kopačky,“ pronesl nakonec se smíchem hokejový bavič.

Jágr, který píše pravidelné hokejové komentáře pro deník Sport i pro portál iSport.cz, má pro katalánský velkoklub jen slova uznání. „Je to účinná taktika: soupeř ti nemůže dát gól, protože se nemá jak dostat k míči,“ uznal.

Jaromír Jágr měl v utkání s Českými Budějovicemi důvod k radosti, jeho Kladno zvítězilo 6:2
Jaromír Jágr měl v utkání s Českými Budějovicemi důvod k radosti, jeho Kladno zvítězilo 6:2


 


Články odjinud


Články odjinud