Novák by se mohl vrátit do Slavie | iSport.cz
10. července 2007 • 00:00

Novák by se mohl vrátit do Slavie

Autor: ČTK
Jan Novák
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový obránce Jan Novák by se po roce stráveném v ruském celku Ak Bars Kazaň mohl vrátit zpět do pražské Slavie.Hokejový obránce Jan Novák by se po roce stráveném v ruském celku Ak Bars Kazaň mohl vrátit zpět do pražské Slavie. V superligovém klubu mu totiž skončilo roční hostování a se Slavií má stále ještě platnou smlouvu. Osmadvacetiletý hráč návrat do pražského týmu nevylučuje, rád by však ještě pokračoval v zahraničním angažmá. "Když už jsem se vydal ven, tak bych ještě chtěl chvilku v zahraničí hrát. Nějaké nabídky jsou, ale dojednaného zatím nic není," řekl Novák. Jasno by chtěl mít podle svých slov do čtrnácti dnů, kdy většina celků začne závěrečnou přípravu na ledě. Definitivně není vyloučeno ani jeho pokračování v Rusku. "Ještě jsou tam nějaké týmy, které mají na soupisce volné místo pro cizince," poznamenal účastník mistrovství světa v roce 2004, který se s Kazaní radoval z vítězství v turnaji mistrů Super Six. O Novákovy služby je podle některých informací zájem i ve Švýcarsku a ve Skandinávii. Trenér a generální manažer pražské Slavie Vladimír Růžička přiznal, že s Novákem začíná pomalu počítat pro extraligu. "Zatím je to padesát na padesát, ale jsem přesvědčen o tom, že to procento vyjadřující možnost jeho působení ve Slavii bude dále růst," řekl Růžička internetovému serveru aktualne.cz. I on ale uvedl, že v případě zajímavé zahraniční nabídky by klub Nováka opět uvolnil.

Témata: 


Články odjinud


Články odjinud