16. dubna 2008 • 00:00

Slavia - Karlovy Vary online!

Online přenos večerního finálového utkání.

Slavia Praha - Karlovy Vary 4:2 (2:0, 1:0 , 1:2) Branky: 7. Klepiš, 9. Bednář, 38. Červenka, 58. Vašíček - 58. Polák, 60. Hanzlík. Sestavy: Slavia:
Svoboda - Kadlec, Vašíček, Novák, Drtina, Sloboda, Žižka, Kolařík - Bednář, Červenka, Tomica - Hruška, Klepiš, Vondrka - Micka, Růžička, Sup - Beránek, Rataj, Čermák - Sklenář. Karlovy Vary:
Mensator - Dobroň, Hanzlík, Mudroch, Řezníček, Němec, Prošek, Grof, Brňák - Kumstát, Skuhravý, Košťál - Polák, Kraft, Skladaný - Melenovský, Kristek, Procházka - Zucker, Pech, Hluchý. Utkání na www.deniksport.cz komentovali Jiří Marek a Libor Čipel.

1. TŘETINA 0:00 - utkání začalo! 0:25 - Červenka měl obrovskou šanci, kdy najížděl sám na gómana Varů 1:11 - Mensator opět musel zasahovat 1:52 - utkání přerušeno kvůli zranění Supa pukem do obličeje 2:52 - hra pokračuje převážně ve středním pásmu 3:21 - Svoboda chytil šanci zpoza kruhů karlovarskému Grofovi 4:21 - Svoboda opět pozorný, hra zůstává ve třetině Slavie 4:56 - Červenka, Tomica, Bednář řádně zatopili v brankovišti Varů, střelu i všechny dorážky Mensator pochytal 6:04 - GÓÓL Slavie - Klepišova střela se odrazila od Řezníčkovi brusle na zadní mantinel a útočník Slavie kotouč nadále sledoval a doklepl bekhendem do sítě 6:52 - karlovarský Polák zaznamenal dvě pohotové střely 7:16 - slávisté jsou opět nastěhováni v karlovarské třetině 8:41 - GÓOL Slavie - Červenka našel ve středním pásmu najetého Bednáře, který se dostal za obránce soupeře a blafákem do bekhendu překonal Mensatora 10:36 - Hruškova střela z bezprostřední blízkosti skončila těsně vedle levé tyče 11:21 - Tomica nepřesně přihrál Červenkovi. Energie hraje přesilovku 12:20 - zákrok na Pecha záváněl vyloučení Slavie, hra ale pokračuje bez přerušení 13:05 - skvělý zákrok Mensatora, po Vondrkově průniku, zachránil Vary od další pohromy 13:20 - Vary hrají přesilovku 5 na 4. Žižka je vyloučen za krosček 14:20 - zatím stále bez výraznějšího tlaku 14:24 - Slavii zatím vyšlo na co sáhla 14:40 - v oslabení ujel Červenka, jeho střelu Mensator chytil 15:57 - zleva najížděl Vondrka, položil si brankáře, ale z úhlu nevystřelil přesně do prázdné branky 16:42 - hra přerušena. Postavení mimo hru karlovarských hokejistů 17:27 - Mickovu střelu z metru opět zázračně pochytal brankář Energie 17:37 - první přesilovka Slavie. Karlovarský Procházka sedí na trestné lavici za nedovolené bránění 18:30 - Kumstát se v oslabení proháčkoval přes obránce Slavie do velké šance Varů 18:55 - Mensator zlikvidoval Hruškovi dorážku z bezprostřední blízkosti 19:40 - přesilovka skončila pro Slavii neúspěšně 20:00 - končí první třetina a do šaten se jde o mnoho veseleji slávistům
2. TŘETINA 20:01 - začala druhá třetina 20:36 - po Hanzlíkově střele do ochranné sítě je hra přerušena 20:40 - Pech prověřil Svobodu střelou, která skončila na betonech gólmana 21:03 - Slavia hraje druhou přesilovku 5 na 4. Mudroch je vyloučen za sekání 21:55 - Mensator chytil bez problémů Svobodovu střelu od modré 24:10 - Slavia hraje další přesilovku. Opět je vyloučen karlovarský Procházka, tentokrát za zahákování Žižky 25:10 - Skuhravý se vydal v oslabení s pukem na bezvýsledný výlet do soupeřovy třetiny 25:36 - zahákovanému Hruškovi bylo znemožněno zakončit průnik před Mensatora. Rozhodčí nezareagovali 26:40 - Žižka přesunuje zakázaným uvolněním hru do obranné třetiny hostů 27:10 - agilní Kumstát nebezpečně ohrozil zblízka připraveného Svobodu 27:34 - neuspěl ani Košťál v podobné šanci 28:35 - Klepiš z pravé strany najížděl na Mensatora a mířil do horního rohu branky. Gólman hostí byl připraven. 29:27 - Lukáš Pech se ocitl v brankovišti Slavie, ale mezeru mezi betony Svobody nenašel 30:00 - Energie se nemůže v polovině zápasu dostat do stálého tlaku 31:01 - zakázané uvolnění Slavie 31:45 - Růžička junior málem využil uklouznutí Řezníčka k samostatnému nájezdu. Statný obránce však situaci zachránil v poslední okamžik posunutím puku. 33:00 - o poznání volnější třetina je ve znamení pevné obrany domácích 35:10 - puk mají na hokejkách několik minut převážně jen Vary 35:20 - Melenovský se snažil překvapit objetím branky, ale ani on ani Procházkova dorážka zblízka připraveného Svobodu nepřelstila 36:40 - Kristek se řítil po pravé straně na slavistického gólmana, který opět v rozkleku byl dobře postaven 37:12 - jindy slušný Milan Procházka je dnes potřetí na trestné lavici, tentokrát za za nedovolené bránění. Slavie si může na chvíli oddechnout 37:54 - GÓÓL Slavie - Hruška zleva vrátil na střed Klepišovi, ten prodloužil na Romana Červenku, který zaznamenává 4. gól v letošním play off. Nájezd 3 na 2 zakončil tvrdou střelou do prostřední části branky, kam se Mensator nestačil přesunout. 40:00 - končí druhá třetina. Slavia má titul na dosah!
3. TŘETINA 40:01 - začala třetí třetina 40:27 - Červenka málem prostrčil počtvrté puk do karlovarské brány, když se natlačil zleva až k brankové čáře hostí 40:55 - vyloučen je slavistický kapitán Beránek za hákování 41:30 - hokejisté Varů mají ideální příležitost ke snížení stavu, ale domácí pozorně brání 43:01 - Slavia se ubránila 43:30 - Němec od modré a poté Pech v dorážce nebezpečně ohrozili Svobodu 44:49 - Bednář vystřelil z těžké pozice, gólman Varů puk vyrazil 45:30 - Energie je v náporu. Němec obkroužil bránu, ale nezakončil 46:18 - skvělí aktéři dnešního klání, Červenka ani Hruška nezakončili svůj atak, stejně skvělý Mensator byl pozorný 47:24 - Novák pálil od hrazení těsně mimo 48:47 - zakázané uvolnění. Slavia je pod stálým tlakem. 49:00 - 2 minuty pro slávisty za zdržování hry. Trest si odsedí Kadlec. 49:20 - hra přerušena v obranné třetině domácích 50:31 - Polák se přifilmovaným pádem snažil vynutit přesilovku 5 na 3 50:53 - Slavia hraje v plném počtu 51:39 - Červenkův bekhend směřující pod břevno Mensator vyrazil, stejně jako Hruškovu dorážku. 52:42 - Slavia chytá druhý dech a přejímá iniciativu 53:51 - obránce Kolařík prudce zleva vystřelil na pozorného gólmana 55:40 - o novém mistru extraligy nikdo v tuto chvíli již nepochybuje Hlasatel: "Je vyprodáno." 17123 diváků - český hokejový rekord!! 57:09 - GÓÓL Slavie - Supova několikrát tečovaná střela, která zapadla do rohu branky. Branka byla připsána Vašíčkovi 57:35 - GÓÓL Varů - Polák snižuje, po Pechově přihrávce prostřelil Svobodu 59:10 - publikum je va varu, zápas se dohrává 59:58 - GÓÓL Varů - Hanzlíkova trefa upravuje stav na konečných 2:4. 60:00 - KONEC!! SLAVIA PRAHA SE STÁVÁ PŘED ZAPLNĚNÝMI OCHOZY MISTREM EXTRALIGY. V CELÉ ARENĚ PROBÍHAJÍ OSLAVY. PO PĚTI LETECH ZÍSKÁVÁ TITUL CELEK VLADIMÍRA RŮŽIČKY. I hokejistům ze západu Čech pomalu dochází úspěch, v podobě stříbrné příčky, a i u nich jsou tu a tam vidět spokojené úsměvy.