26. prosince 2008 • 17:41

Davos na úvod podlehl Dynamu Moskva

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Hokejisté domácího Davosu vstoupili do tradičního Spenglerova poháru prohrou 1:4 s Dynamem Moskva, které trénuje Vladimír Vůjtek. Na první trefu předního týmu KHL dokázal ještě Davos v polovině utkání odpovědět, o minutu později ale šli hosté opět do vedení.

U vítězné branky Švéda Mattiase Weinhandla z 33. minuty si asistenci připsal český útočník Petr Čajánek.Z výhry Dynama se radoval i obránce Karel Rachůnek. V dresu Davosu se neprosadil nikdo z českého tria Josef Marha, Petr Sýkora a Petr Tatíček.

Turnaje pěti celků se účastní i český vicemistr Karlovy Vary, které dnes čeká úvodní duel proti výběru Kanady od 20:15.

Výsledek:
Dynamo Moskva - Davos 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Branky: 12. Razin, 33. Weinhandl (Čajánek), 56. Afanasenkov, 60. Landry - 32. Rizzi.