4. srpna 2010 • 21:06

Výprask! Kometa dostala od Slovanu desítku

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Hokejisté Komety Brno prohráli ve svém prvním přípravném utkání na novou sezonu v Bratislavě s domácím Slovanem vysoko 4:10. O jasné prohře Komety rozhodla druhá třetina, v níž Brňané inkasovali pět branek a sami vyšli v koncovce naprázdno.

V týmu Slovanu se střelecky blýskl autor čtyř branek Huna.Zápas přitom Kometa začal slibně a v 11. minutě vedla po brankách Houdka a Kvapila 2:1.

Postupně ale Slovan uplatňoval nejen kombinační přesnost, ale také rychlost svých akcí. Ve druhé dvacetiminutovce Kometa chybovala v obraně, nestačila čelit tlaku soupeře a na jejím výkonu se projevila nerozehranost.

Po šestém inkasovaném gólu vystřídal Fina Hoviho v brněnské brance Trvaj, ale ani on nestačil čelit důrazu protivníka a inkasoval další čtyři branky.

HC Slovan Bratislava - HC Kometa Brno 10:4 (3:2, 5:0, 2:2)
Branky: 15., 25., 35. a 50. Huna, 10., 29. a 44. Kudrna, 14. a 28. Hudáček, 38. Bakoš - 1. Houdek, 11. Kvapil, 44. Procházka, 56. Svoboda.