Vonnová si vezme hokejistu. Které sportovní páry už do toho praštily dřív? | iSportLIFE | iSport.cz
31.12.2019 • 05:00

Vonnová si vezme hokejistu. Které sportovní páry už do toho praštily dřív?

Vstoupit do diskuse
0
 • Svatby mezi sportovci nejsou ničím ojedinělým. Tyto páry se do toho rozhodly také praštit.

  Slavná americká lyžařka Lindsey Vonnová se bude vdávat. Za manžela si bere hvězdu NHL P. K. Subbana. Svatby mezi sportovci však nejsou ničím ojedinělým. Představujeme vám dalších pět párů, jejichž děti budou mít díky genům od obou rodičů skvěle našlápnuto ke sportovní kariéře.

 • Caroline Wozniacká a David Lee

  Americký basketbalista v důchodu, David Lee, si v červnu letošního roku vzal bývalou světovou jedničku Caroline Wozniackou. Svatba se konala v Itálii, v luxusním resortu Castiglion del Bosco. Za družičku jim šla soupeřka a dlouholetá kamarádka Serena Williamsová.

  Nechybělo přitom mnoho a Wozniacká nosila na ruce prstýnek od jiného sportovce. V roce 2014 plánovala svatbu se severoirským golfistou Rorym McIlroyem, který ale z chystaného manželství s úspěšnou tenistkou vycouval. A důvod? „Problém je ve mně. Když o víkendu přišlo na svatební pozvánky, došlo mi, že nejsem připravený na všechny věci, které manželství obnáší,“ oznámil světu pět měsíců po jejich zásnubách McIlroy.

  Caroline Wozniacká a David Lee už jsou svojiCaroline Wozniacká a David Lee už jsou svojiFoto Profimedia.cz

 • Alex Morganová a Servando Carrasco

  Krásná fotbalistka a hráčka Orlando Pride, Alex Morganová, je jednou z nejvýraznějších tváří současného ženského fotbalu. V roce 2014 se provdala za záložníka LA Galaxy Servanda Carrasca. Se svým manželem se seznámila ještě na Kalifornské univerzitě, za kterou oba hráli fotbal. Jejich zamilovaná pohádka navíc letos dostala nový rozměr. V říjnu pár na Instagramu oznámil, že čeká miminko, které má na svět přijít v dubnu 2020.

  Vítězka Ligy mistrů s Lyonem z roku 2017 navzdory plánovanému porodu podle zákulisních informací nevyloučila start na olympijském turnaji na přelomu července a srpna v Tokiu. Oficiálně se ale k účasti pod pěti kruhy nevyjádřila.

  Už jsme zamilovaní, a to jsme se ještě ani nepotkali, hlásila Alex Morganová s manželem u příspěvku oznamujícího přírůstek do rodiny...Už jsme zamilovaní, a to jsme se ještě ani nepotkali, hlásila Alex Morganová s manželem u příspěvku oznamujícího přírůstek do rodiny...Foto Instagram.com/alexmorgan13

 • Steffi Grafová a Andre Agassi

  Byli nejoblíbenějším sportovním párem své doby. Steffi Grafová, olympijská šampionka z roku 1988 a držitelka 22 grandslamů, je už 18 let vdaná za jednoho z nejlepších tenistů všech dob Andre Agassiho. Společně vychovávají dvě děti a bývají označováni za jeden z nejstabilnějších veřejně známých párů světa.

  A jaký je jejich recept na šťastné manželství? „Žádný přesný návod nemáme. Dva lidé se musí navzájem respektovat, milovat a kombinovat disciplínu s obětavostí. Jen doufám, že mě neopustí! Přeji jí, aby se mnou zůstala dalších 20 let,“ řekl v červnovém rozhovoru k příležitosti Steffiiných padesátých narozenin Andre.

  Steffi Gráfová a Andre Agassi se navždy zapsali do dějin tenisuSteffi Gráfová a Andre Agassi se navždy zapsali do dějin tenisuFoto Profimedia.cz

 • Nicole Vaidišová a Radek Štepánek

  A zabrousíme i do českých vod. Také u nás najdeme sportovce, kteří se do toho rozhodli společně praštit. Jsou jimi například bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová. Těm se svatební veselí zřejmě zalíbilo natolik, že manželství uzavřeli hned dvakrát.

  Štěpánek s Vaidišovou si poprvé řekli „ano“ v červenci 2010 v katedrále sv. Víta. Jejich manželství však skončilo po třech letech klidným i tichým rozvodem. V roce 2015 se k sobě pár opět navrátil, avšak o rok později oznámil rozchod. V roce 2017 následoval comeback zakončený jejich druhou svatbou. Po všech eskapádách to nyní vypadá, že je pár konečně šťastný a naplno si užívá své lásky, kterou v červenci 2018 zpečetilo narození dcery Stelly.

  Po rozlučce si Radek Štěpánek užil společnost manželky Nicole Vaidišové a dcery StellyPo rozlučce si Radek Štěpánek užil společnost manželky Nicole Vaidišové a dcery StellyFoto Jaroslav Legner (Sport)

 • Ana Ivanovičová a Bastian Schweinsteiger

  Romantickou svatbu v italských Benátkách má za sebou německý fotbalista Bastian Schweinsteiger a srbská tenistka Ana Ivanovičová. Vzali se po dvouleté známosti. Loni, dva roky po svatbě, se jim narodil syn Luka.

  Pár dnů před porodem začal Schweinsteiger shánět otcovské rady. O pomoc tehdy požádal zasloužilého otce Rogera Federera. Když zjistil, že se legendární tenista chystá do Chicaga, kde sportovní pár aktuálně žije, napsal na jeho Twittrový účet. „Pokud budeš mít čas, mohl bys mi dát nějaké rady pro nastávající otce,“ požádal Federera o předání jeho zkušeností.

  Bastian Schweinsteiger s krásnou partnerkou Anou IvanovičovouBastian Schweinsteiger s krásnou partnerkou Anou IvanovičovouFoto Instagram

   


Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud