Běžecký závod v Praze už v dubnu! Zúčastněte se iSport LIFE běhu v Milíčovském lese | iSportLIFE | iSport.cz
28.1.2020 • 08:25

Běh v Praze: iSport LIFE závod startuje na konci dubna. Registrace otevřeny

Vstoupit do diskuse
0

Na konci dubna nás čeká v pořadí druhý z oblíbených iSport LIFE Columbia závodů. Přijďte po zimě otestovat svou kondici, zafandit si a ochutnat nezaměnitelnou atmosféru našich běžeckých akcí.Prozatímní mírná zima běžeckým tréninkům přeje. Kdo z vás nezahálí ani v chladnějších měsících? Přijďte 26. dubna na iSport LIFE Columbia závod do Milíčovského lesa a ukažte, že ani přes zimu vaše kondička neutrpěla.

Jak to vypadalo loni na iSport LIFE Columbia závodech? Podívejte se v galerii.

Tričko s běžeckou grafikou pro Columbia iSport LIFE závod v Milíčovském lese 2020
Tričko s běžeckou grafikou pro Columbia iSport LIFE závod v Milíčovském lese 2020

Čeká na vás 6,4 kilometru po zpevněných lesních cestách a asfaltu. Zda to budou pohodové nebo ostré kilometry, záleží už jen na vás. Na trase vás prověří tři zalesněné navážky. 

Na akci dorazí i speciální host, bývalá lyžařka Šárka Strachová. Ta povede vaši běžeckou rozcvičku a celý závod také odstartuje. Přijďte se osobně pozdravi s českou olympioničkou.

Po doběhu bude pro každého účastníka v cíli připraveno občerstvení a medaile. Kromě toho cena startovného 490 korun zahrnuje i jednorázový měřicí čip, SMS s výsledkem, elektronický pamětní diplom a startovní číslo.

Ti, kteří se stihnou zaregistrovat a uhradit startovné do 8. dubna 2020, navíc obdrží triko s originálním potiskem, který byl speciálně vytvořen pro tento závod.

Tričko s běžeckou grafikou pro Columbia iSport LIFE závod v Milíčovském lese 2020Tričko s běžeckou grafikou pro Columbia iSport LIFE závod v Milíčovském lese 2020Foto iSportLIFE.cz

Tak neváhejte, čas se krátí a kapacita závodu je omezená! Registrační formulář najdete ZDE.

Závod v Milíčovském lese je druhou letošní běžeckou akcí pod hlavičkou iSport LIFE. Kromě ní jsme pro vás na rok 2020 připravili i další dva závody v Divoké Šárce a brněnské zoo. Veškeré potřebné informace a termíny najdete ZDE.

Na iSport LIFE závod do Milíčovského lesa vás zve titulární partner závodu Columbia.


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud