2. ledna 2018 • 12:41

Fotbalisté Slovácka v pátek zamíří k první přípravě do Turecka

Autor:
Fotbalisté Slovácka zamíří v zimní přestávce dvakrát do Turecka. K prvnímu soustředění se třemi zápasy tam odletí v pátek, druhé je na programu začátkem února. Po podzimu čtrnáctý tým první ligy stráví v Turecku celkem 22 dnů.


"Jsem rád, že nám majitel klubu umožnil cestovat dvakrát do tepla a připravovat se na kvalitních terénech po většinu zimní přestávky. Kondiční blok budeme mít převážně s míčem a herními prvky. Do toho zapadnou i první tři přípravné zápasy," uvedl trenér Slovácka Michal Kordula.

Před pátečním odletem čekají hráče Slovácka ve dvou skupinách ve středu a ve čtvrtek zdravotní a kondiční testy v Olomouci. Na soustředění narazí v neděli 7. ledna na pátý celek turecké ligy Kayserispor, 10. ledna se utkají s druholigovým Ümraniyesporem. V závěrečném duelu v sobotu 13. ledna Slovácko nastoupí proti kazašskému týmu Ordabasy Šymkent.

Další přípravu v Turecku s třemi utkáními s dosud neupřesněnými soupeři podstoupí svěřenci trenéra Korduly od 1. do 11. února. Před odletem odehraje Slovácko 28. ledna ve Vídni zápas s Rapidem.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze