2. ledna 2018 • 12:41

Fotbalisté Slovácka v pátek zamíří k první přípravě do Turecka

Autor:
Fotbalisté Slovácka zamíří v zimní přestávce dvakrát do Turecka. K prvnímu soustředění se třemi zápasy tam odletí v pátek, druhé je na programu začátkem února. Po podzimu čtrnáctý tým první ligy stráví v Turecku celkem 22 dnů.


"Jsem rád, že nám majitel klubu umožnil cestovat dvakrát do tepla a připravovat se na kvalitních terénech po většinu zimní přestávky. Kondiční blok budeme mít převážně s míčem a herními prvky. Do toho zapadnou i první tři přípravné zápasy," uvedl trenér Slovácka Michal Kordula.

Před pátečním odletem čekají hráče Slovácka ve dvou skupinách ve středu a ve čtvrtek zdravotní a kondiční testy v Olomouci. Na soustředění narazí v neděli 7. ledna na pátý celek turecké ligy Kayserispor, 10. ledna se utkají s druholigovým Ümraniyesporem. V závěrečném duelu v sobotu 13. ledna Slovácko nastoupí proti kazašskému týmu Ordabasy Šymkent.

Další přípravu v Turecku s třemi utkáními s dosud neupřesněnými soupeři podstoupí svěřenci trenéra Korduly od 1. do 11. února. Před odletem odehraje Slovácko 28. ledna ve Vídni zápas s Rapidem.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze