3. ledna 2018 • 15:59

Mladá Boleslav na úvod přípravy uvolnila Čmovše a Ljovina

Autor:
Zatím jen s minimálními změnami v kádru dnes fotbalisté Mladé Boleslavi odstartovali přípravu na jarní část první ligy. Vedle navrátilců z hostování přišel na zkoušku z pražské Sparty Martin Malý, naopak svolení hledat si angažmá dostal ruský záložník Vladislav Ljovin a obránce Pavel Čmovš.


Po dvouměsíční absenci zaviněné virovým onemocněním už tým vedl také trenér Dušan Uhrin mladší. Na prvním tréninku mu však chyběli Nikolaj Komličenko, Golgol Mebrahtu a posila z Teplic stoper Aleksandar Šušnjar, kteří se zapojí do přípravy až později.

Dvou změn doznal i realizační tým. Asistentem byl nově jmenován bývalý obránce Adrian Rolko, který za Mladou Boleslav nastupoval v letech 2006 až 2013. Trenérem brankářů se pak stal někdejší gólman reprezentace nebo Sparty Jaromír Blažek.

Mladá Boleslav, která po nepovedené podzimní části absolvovala mezi Vánoci a Silvestrem třídenní tréninkový blok, odehraje první čtyři přípravné zápasy doma mimo jiné i proti Dynamu Drážďany z druhé bundesligy. Na přelomu ledna a února čeká jedenáctý celek první ligy soustředění na Kypru, kde změří síly se Slaskem Vratislav, FK Čukarički a Soligorskem.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze