6. února 2018 • 16:29

Lyžař Knop chce závodit s vystříhanými olympijskými kruhy

Autor:
S vystříhanými olympijskými kruhy ve vlasech plánuje na hrách v Pchjongčchangu závodit běžec na lyžích Petr Knop. Do kadeřnictví v olympijské vesnici vyrazil už dnes, ale musí se tam ještě vrátit.


"Kadeřník, který mě stříhal, si kruhy netroufl. Příště přijde jiný designér a dodělá to," řekl Knop novinářům cestou z holičství v olympijské vesnici.

Na úpravu vlasů přišli společně s českou jedničkou v bílé stopě Petrou Novákovou. "A bylo to super," pochvaloval si Knop, který na začátku ledna 30. místem na Tour de Ski poprvé bodoval v individuálním závodě Světového poháru.

Oba si nechali umýt hlavu a poté měli každý okolo sebe až tři kadeřníky. Jeden Knopa stříhal, další dvě slečny stály opodál a smetávaly mu vlasy z ramen.

Před návštěvou se přitom čeští sportovci báli, že se s kadeřníky nedomluví. "Hledali jsme ve slovníku, jak se to řekne korejsky. Ale nakonec to šlo v angličtině a jedna z nich překládala," řekl Knop.

Nováková se vypravila ke kadeřníkovi ve vesnici již podruhé. Vlasy si ale v cizině zkrátit nenechává. "Neexperimentuju. Nedokážu vysvětlit, co bych chtěla. Na stříhání chodím doma, tady jsem si to nechala umýt a vystylingovat," řekla.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze