Lyžař Knop chce závodit s vystříhanými olympijskými kruhy | iSport.cz
6. února 2018 • 16:29

Lyžař Knop chce závodit s vystříhanými olympijskými kruhy

Autor:
S vystříhanými olympijskými kruhy ve vlasech plánuje na hrách v Pchjongčchangu závodit běžec na lyžích Petr Knop. Do kadeřnictví v olympijské vesnici vyrazil už dnes, ale musí se tam ještě vrátit.


"Kadeřník, který mě stříhal, si kruhy netroufl. Příště přijde jiný designér a dodělá to," řekl Knop novinářům cestou z holičství v olympijské vesnici.

Na úpravu vlasů přišli společně s českou jedničkou v bílé stopě Petrou Novákovou. "A bylo to super," pochvaloval si Knop, který na začátku ledna 30. místem na Tour de Ski poprvé bodoval v individuálním závodě Světového poháru.

Oba si nechali umýt hlavu a poté měli každý okolo sebe až tři kadeřníky. Jeden Knopa stříhal, další dvě slečny stály opodál a smetávaly mu vlasy z ramen.

Před návštěvou se přitom čeští sportovci báli, že se s kadeřníky nedomluví. "Hledali jsme ve slovníku, jak se to řekne korejsky. Ale nakonec to šlo v angličtině a jedna z nich překládala," řekl Knop.

Nováková se vypravila ke kadeřníkovi ve vesnici již podruhé. Vlasy si ale v cizině zkrátit nenechává. "Neexperimentuju. Nedokážu vysvětlit, co bych chtěla. Na stříhání chodím doma, tady jsem si to nechala umýt a vystylingovat," řekla.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 3. kola Fortuna ligy »

4. kolo Fortuna ligy:
Ml. Boleslav - Slavia
(pá 18:30), Příbram - Dukla (so 17:00), Opava - Liberec (so 17:00), Jablonec - Karviná (So 17:00), Plzeň - Zlín (so 19:00), Slovácko - Olomouc (ne 15:00), Teplice - Sparta (ne 18:00), Bohemians - Baník (po 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze