19. září 2018 • 23:36

Hlasy po utkání fotbalové Ligy mistrů Plzeň - CSKA Moskva

0
Hlasy po utkání 1. kola základní skupiny G fotbalové Ligy mistrů Viktoria Plzeň - CSKA Moskva (2:2):

Pavel Vrba (trenér Plzně): "Zápas z naší strany snesl měřítko, které v české lize tolik nevidíme. Obě mužstva chtěla hrát útočný fotbal. V první půli to byl z naší strany jeden z našich nejlepších výkonů, které jsem tady zažil. Škoda, že v druhém poločase jsme tak brzy dostali gól. Osobně si myslím, že to hodně ovlivnil. Do té doby jsme byli hodně aktivní, nebáli jsme se jít do finální fáze ve vyšším počtu hráčů. Pak jsme se už nepouštěli tak aktivně do útočné fáze, hráli jsme trochu na výsledek. Je obrovská škoda, že v 94. minutě dostaneme takový gól z penalty po rohu. Postavení hráčů má být jiné, mají se chovat jinak. Ještě jsem tu situaci neviděl, ale nemají dovolit, aby taková situace vznikla. Jinak chci ale hráče pochválit za výkon, nemají se za co stydět."

Viktor Gončarenko (trenér CSKA): "Byl to velmi emotivní zápas. Fanouškům se takové zápasy líbí. Koncovka vyšla lépe pro nás, v závěru jsme byli trochu lepší než soupeř. Udělali jsme vše pro to, abychom vyrovnali. Ukázali jsme správnou mentalitu. Bohužel nám zase nevyšel začátek, což mě hrozně mrzí. Není to poprvé."