23. září 2018 • 19:42

Hlasy trenérů po utkání 4. kolo extraligy Liberec - Třinec

0
Hlasy trenérů po utkání 4. kolo hokejové extraligy Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec:

Filip Pešán (Liberec): "Vstoupili jsme do utkání relativně slušně. První třetina byla naprosto vyrovnaná. Na začátku druhé třetiny začínal Třinec tahat za delší konec a podržel nás vynikající Roman Will. Od půlky druhé třetiny jsme začali hru otáčet a náš výkon se potom stabilizoval. Přidali jsme branky a zaslouženě jsme vyhráli."

Marek Zadina (Třinec): "Přijeli jsme uhrát co nejlepší výsledek a nějaké body, ale bylo to těžké, protože Liberec se pomalu zvedá. První třetinu jsme neodehráli špatně. Byla vyrovnaná. Dostali jsme gól, když jsme propadli na naší modré čáře. Pak jsme v přesilovce vyrovnali. Do druhé třetiny jsme měli velmi dobrý vstup, udrželi jsme se v útočném pásmu, ale neproměnili jsme žádnou ze střel. Dostali jsme gól na 1:2, ve třetí třetině jsme dostali po naší chybě na 1:3 a naše hra se sesypala. Soupeř se dostal na koně, začal líp bruslit a měl více ze hry. Chtěl bych vyzdvihnout našeho gólmana (Hrubce), který nás v těžkých chvílích podržel. Vstup do sezony jsme si představovali samozřejmě jinak, ale musíme se poučit z chyb a jít dál."