Suverén Kvapil nemá v extralize co dělat. A patří i do reprezentace | iSport.cz
30. října 2018 • 04:45

Suverén Kvapil nemá v extralize co dělat. A patří i do reprezentace

Autor: Radek Duda
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Jak by měl vypadat český hráč v budoucnu? Odpovídá muž FAČR, který kontroluje trenéry
Zima hrál před gólem Slavie rukou. Podívejte se na záběry ve vysokém rozlišení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Řekneme si to upřímně, Mára Kvapil nemá v české extralize co dělat. Tahle liga je mu malá, on je jejím suverénně nejlepším hráčem. Čekám, kdy do Liberce přiletí zlatý holub a klub dostane atraktivní nabídku. Zahraničních týmů, které budou potřebovat posílit před play off, se vyrojí celá řada a nevěřím tomu, že se to pod Ještědem nezačne řešit. Bude záležet jen na Filipu Pešánovi, zda svůj klenot pustí, nebo ne.Loni po Kvapilově podpisu do Liberce jsem tehdejšímu asistentovi trenéra Karlu Mlejnkovi říkal, že on je přesně ten hráč, který Tygry pozvedne. Rozdílový borec, kterého by chtěl mít v týmu každý. Je pravda, že Kvápa už se docela nacestoval, v Rusku má řadu let odsloužených. Navíc nedávno klub pustil Bulíře do Magnitogorsku, přijít ještě o nejlepšího hráče týmu, to už by byla hodně velká ztráta.

Všichni vidí, že s Bulířovým odchodem se tým perfektně vyrovnal, do lajny přišel Hudáček a mně přijde, že se celá lajna ještě zvedla. Kvapilovým odchodem by se to celé roztrhalo a opravdu nevím, jak by to přijali fanoušci. Jenže když vám přijde super nabídka velkého odstupného, hrozně těžko se odmítá.

Tenhle hráč má všechno, je vyloženě komplexní. Výborně bruslí, puk mu nepřekáží a v rychlosti umí nevídané věci. Zkrátka prototyp moderního, nadčasového hráče. Navíc vypadá ladně, jako by se na ledě vůbec nenadřel. Jeho hokejové IQ je na velmi vysoké úrovni, ze svých spoluhráčů dokáže udělat lepší hokejisty.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud