Míč zaplaval, ale tohle měl Kolář mít. Na podhrotu by byl Hložek ještě lepší | iSport.cz
16. dubna 2019 • 12:20

Míč zaplaval, ale tohle měl Kolář mít. Na podhrotu by byl Hložek ještě lepší

TOP VIDEA
LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou
Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit? Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Máme za sebou další derby, další zápas výběrové kvality české ligy. Co nabídl? Víceméně jen boj, válku, fotbalu málo, nejlepším úsekem bylo deset minut ke konci prvního poločasu, kdy se hrála slušná partie. Bohužel jde o jev, jenž je k vidění prakticky v každém zápase mezi nejlepšími týmy ligy, mezi něž počítám i Plzeň. Nepošmákneme si na dobrém fotbale. Proč tomu tak je? Hráčům chybí vzájemná úcta. V neděli bylo v Edenu k vidění několik zákroků, které prostě do fotbalu nepatří. Být trenérem jednoho z týmů, měl bych hrůzu, kdo mi přijde druhý den na trénink. Proto Spartě a Slavii přeju, aby se všichni z derby vykurýrovali a přežili ho bez úhony.

Vinu za hromadu přerušení a spoustu nešetrných zákroků připisuji i rozhodčímu Hrubešovi. Měl trestat dřív a víc. Už třeba první hrubý zákrok loktem Ngadea na hlavu Tetteha po deseti vteřinách hry bych ocenil kartou.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud