Nejen tři zlaté olympijské medaile si odvezl z Londýna Usain Bolt. Vedle titulů totiž jamajský atlet v Londýně stihl získat také přízeň krásné ženy. S dvaadvacetiletou modelkou Megan Edwardsovou se začal stýkat už během Her, britské deníky ale románek odhalily až nyní.
Jiskra mezi šestadvacetiletým Usainem Boltem a Megan Edwardsovou přeskočila už před Hrami. Poznali se na prezentaci jamajské olympijské kolekce dresů a uniforem, kde se mladá Britka představila v roli modelky. Bolt si s pohlednou dívkou z Dartfordu, která se živí jako účetní a také se věnuje atletice, vyměnil telefonní číslo.
V průběhu Her si pár údajně dal několik tajných schůzek a Edwardsová se objevila i na Boltově poolympijské oslavě v londýnské čtvrti West End, kde ji představil svým přátelům. Společně se fotili s velkou lahví šampaňského a Edwardsová společné momentky zveřejnila na svém facebookovém profilu.
„Bylo to bláznivé, každý chtěl získat kousek jeho pozornosti – zejména dívky.Ale Usain měl ten večer oči jen pro jednu z nich, a tou byla Megan. Byla po jeho boku celou noc,“ citovaly britské deníky svůj zdroj, který se večírku zúčastnil.
„Je do něj opravdu zblázněná. Není to ale zatím nic vážného, vzhledem k tomu, že on cestuje po celém světě. Jsou to prostě dva dospělí lidé, kteří se baví.“
Ani jedna ze stran zatím pokračující vztah oficiálně nepotvrdila. „Usainův osobní život nekomentujeme. Může chodit, s kým chce,“ uvedla jeho mluvčí Carole Beckfordová.
Sdílnější nebyla ani Edwardsová. „Nechci o ničem mluvit. Nejsem připravená na to s kýmkoli o nás dvou mluvit,“ uvedla.
Nejrychlejší muž planety byl nezadaný od května letošního roku, kdy se rozešel s módní návrhářkou slovenského původu Lubicou Kučerovou.
Vztah skončil údajně proto, aby se Bolt mohl plně soustředit na olympijskou přípravu. Navíc ale sprinter čelil doma na Jamajce kritice za to, že si vybral přítelkyni bílé pleti, což někteří jeho krajané nesli s nelibostí.