Češky porazily v přípravě Nizozemsko | iSport.cz
8. srpna 2007 • 00:00

Češky porazily v přípravě Nizozemsko

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Naděje pro vrcholové sportovce? Prymula promluvil o uvolnění opatření, do akce by mohla jít Kvitová i Plíšková
Hašek o synově kauze: Špatně na všechny strany. Pro Martinovo PR katastrofa
VŠECHNA VIDEA ZDE

České basketbalistky porazily v prvním přípravném utkání před mistrovstvím Evropy Nizozemsko 75:57, o výsledku dnes v Brně rozhodl už úvodní poločas.České basketbalistky porazily v prvním přípravném utkání před mistrovstvím Evropy Nizozemsko 75:57, o výsledku dnes v Brně rozhodl už úvodní poločas. Souhra českého týmu ale hlavně po přestávce hodně skřípala a poslední čtvrtinu dokonce vyhrály Nizozemky 18:15. Domácí reprezentantky vstoupily do zápasu z plné fyzické přípravy. Nedařila se jim zejména střelba z tříbodového území, odkud z osmnácti pokusů pouze dvakrát trefily koš. "Moc jsem od tohoto zápasu neočekával. Měli jsme pouze jeden herní trénink, chyběl nám cit pro míč. Soupeřky hrály bojovně, nám šlo hlavně o to, abychom se sehráli před zápasy se Švédskem v příštím týdnu," řekl novinářům po zápase trenér českých basketbalistek Jan Bobrovský.


Výsledek: Česko - Nizozemsko 75:57 (21:10, 42:24, 60:39) Nejvíce bodů: Kulichová 11, Veselá a Večeřová po 10, Ondřejová, Borecká a Vítečková po 9 - Roetgerinková 14, Broringová 13.

Témata: 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud