13. června 2018 • 17:07

ŠEST možností, kam půjde LeBron James: nejlákavější je padlý gigant

 • Kde bude LeBron James hrát v příští sezoně? Kde bude LeBron James hrát v příští sezoně?FOTO:

  Vhodil míč do obří rulety a velká hra pro ještě větší chlapy se rozjela! „Je v ní možné úplně vše,“ shodují se zámořští experti ohledně bitvy o další budoucnost superhvězdy LeBrona Jamese v NBA. V naději jsou Houston, Philadelphia, San Antonio, vyloučené není ani setrvání v Clevelandu, nejblíže ale vypadá přestup do LA Lakers. Z rodinných důvodů nebo z hlediska možností stavby týmu. Kam by tedy mohl přestoupit LeBron James?

 • Los Angeles Lakers

  LeBron JamesLeBron James

  Kurz BetOnline.ag: 1:2

  Hlavní kandidát. Je známo, že LeBron James vlastní v LA dva domy a Lakers se po pádu a odchodu Kobeho Bryanta zase daří postupně budovat talentovaný tým. Zláká bijce z Clevelandu výzva vrátit padlého giganta (poslední play off zažili v roce 2013) zpět k vrcholu? A inspiruje další hvězdy?

 • Houston Rockets

  LeBron JamesLeBron James

  Kurz BetOnline.ag: 1:2,2

  Lákavá volba. Už jen tím, že by s Chrisem Paulem a Jamesem Hardenem stvořil další „supertým“ a mohl se pomstít Golden State Warriors, kteří ho v posledních čtyřech finále NBA třikrát vyprášili. Kdyby se Paul v západní play off bitvě s GSW za stavu 3:2 nezranil, byli by asi ve finále Rockets.

 • Cleveland Cavaliers

  LeBron JamesLeBron James

  Kurz BetOnline.ag: 1:3,5

  Zvítězí loajalita? Přece jen když se v roce 2014 vracel z Miami, dušoval se, že jeho pouto s místním krajem bylo silnější, než čekal. Ač by to dál znamenalo osamoceně táhnout jinak průměrný tým za zázrakem. V úvahu třeba připadá i dohoda na jeden rok a sondování co dál… tady je ovšem doma!

 • Philadelphia 76ers

  LeBron JamesLeBron James

  Kurz BetOnline.ag: 1:3,5

  Čerstvá krev na Východě. Už letos zde skončili v základní části třetí a případné připojení se k Benu Simmonsovi a Joelu Embiidovi by slibovalo velkou basketbalovou show. Je ale otázka, zda by jeho možný příchod splňoval aktuální týmovou filozofii. Pokud ano, rival z Bostonu aby se začal bát.

 • Boston Celtics

  LeBron JamesLeBron James

  Kurz BetOnline.ag: 1:10

  Z toho zavání stvoření dalšího supertýmu. Už letos svedl James se Celtics drsnou řež a finále pro Cleveland urval až v 7. duelu. Vrátit se po bok Kyrieho Irvinga a válčit s Gordonem Haywardem, Jaysonem Tatumem či Jaylenem Brownem? Minimálně na Východě by nebylo silnější monstrum.

 • San Antonio Spurs

  LeBron JamesLeBron James

  Kurz BetOnline.ag: 1:12

  Další velká výzva. Zahrát si pod vedením uznávaného trenéra Gregga Popoviche, k němuž netají obdiv, a stát se týmovým parťákem Kahwi Leonarda… to by do budoucna mohlo též ukončit současnou vládu Golden State Warriors. Na Západě by rázem hořela půda pod nohama.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze