13. června 2018 • 17:07

ŠEST možností, kam půjde LeBron James: nejlákavější je padlý gigant

 • Kde bude LeBron James hrát v příští sezoně? Kde bude LeBron James hrát v příští sezoně?FOTO:

  Vhodil míč do obří rulety a velká hra pro ještě větší chlapy se rozjela! „Je v ní možné úplně vše,“ shodují se zámořští experti ohledně bitvy o další budoucnost superhvězdy LeBrona Jamese v NBA. V naději jsou Houston, Philadelphia, San Antonio, vyloučené není ani setrvání v Clevelandu, nejblíže ale vypadá přestup do LA Lakers. Z rodinných důvodů nebo z hlediska možností stavby týmu. Kam by tedy mohl přestoupit LeBron James?

 • Los Angeles Lakers

  LeBron JamesLeBron James

  Kurz BetOnline.ag: 1:2

  Hlavní kandidát. Je známo, že LeBron James vlastní v LA dva domy a Lakers se po pádu a odchodu Kobeho Bryanta zase daří postupně budovat talentovaný tým. Zláká bijce z Clevelandu výzva vrátit padlého giganta (poslední play off zažili v roce 2013) zpět k vrcholu? A inspiruje další hvězdy?

 • Houston Rockets

  LeBron JamesLeBron James

  Kurz BetOnline.ag: 1:2,2

  Lákavá volba. Už jen tím, že by s Chrisem Paulem a Jamesem Hardenem stvořil další „supertým“ a mohl se pomstít Golden State Warriors, kteří ho v posledních čtyřech finále NBA třikrát vyprášili. Kdyby se Paul v západní play off bitvě s GSW za stavu 3:2 nezranil, byli by asi ve finále Rockets.

 • Cleveland Cavaliers

  LeBron JamesLeBron James

  Kurz BetOnline.ag: 1:3,5

  Zvítězí loajalita? Přece jen když se v roce 2014 vracel z Miami, dušoval se, že jeho pouto s místním krajem bylo silnější, než čekal. Ač by to dál znamenalo osamoceně táhnout jinak průměrný tým za zázrakem. V úvahu třeba připadá i dohoda na jeden rok a sondování co dál… tady je ovšem doma!

 • Philadelphia 76ers

  LeBron JamesLeBron James

  Kurz BetOnline.ag: 1:3,5

  Čerstvá krev na Východě. Už letos zde skončili v základní části třetí a případné připojení se k Benu Simmonsovi a Joelu Embiidovi by slibovalo velkou basketbalovou show. Je ale otázka, zda by jeho možný příchod splňoval aktuální týmovou filozofii. Pokud ano, rival z Bostonu aby se začal bát.

 • Boston Celtics

  LeBron JamesLeBron James

  Kurz BetOnline.ag: 1:10

  Z toho zavání stvoření dalšího supertýmu. Už letos svedl James se Celtics drsnou řež a finále pro Cleveland urval až v 7. duelu. Vrátit se po bok Kyrieho Irvinga a válčit s Gordonem Haywardem, Jaysonem Tatumem či Jaylenem Brownem? Minimálně na Východě by nebylo silnější monstrum.

 • San Antonio Spurs

  LeBron JamesLeBron James

  Kurz BetOnline.ag: 1:12

  Další velká výzva. Zahrát si pod vedením uznávaného trenéra Gregga Popoviche, k němuž netají obdiv, a stát se týmovým parťákem Kahwi Leonarda… to by do budoucna mohlo též ukončit současnou vládu Golden State Warriors. Na Západě by rázem hořela půda pod nohama.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze