České basketbalistky do Pekingu | iSport.cz
21. července 2008 • 11:12

České basketbalistky do Pekingu

Autor: ČTK
Ilustrační foto
TOP VIDEA
Mladá Boleslav - Jablonec: Škodův nadýchaný centr zužitkoval krásnou hlavičkou Mašek, 2:0
VIDEOGRAFIKA: Jak extraligoví střelci sbírali body v přesilovkách?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvanáctka českých basketbalistek pod taktovkou trenérů Jana Bobrovského a Miroslava Volejníka odletěla dnes dopoledne do Moskvy k přípravnému turnaji před olympijskými hrami v Pekingu.Český tým od úterka postupně změří síly se Španělskem, domácím Ruskem a Izraelem.

Zápasy budou po dvou týdnech fyzické a herní přípravy v Brně a v Luhačovicích první zápasovou prověrkou před olympiádou. "Původně jsme byli s ruskou stranou domluveni pouze na dvou vzájemných zápasech, jenže pořadatelé pozvali ještě Španělsko a Izrael.

Nejsem příliš nadšen z toho, že budeme hrát se Španělkami, které budou našimi soupeřkami ve skupině na olympijském turnaji," uvedl před odletem Bobrovský. V Pekingu na olympiádě se české basketbalistky střetnou se Španělkami ve středu 13. srpna.

Do Moskvy odcestovaly Kateřina Elhotová, Michala Hartigová, Romana Hejdová, Petra Kulichová, Hana Machová, Markéta Mokrošová, Miloslava Svobodová, Edita Šujanová, Michaela Uhrová, Ivana Večeřová, Jana Veselá a Eva Vítečková.

Český tým se na turnaji v Moskvě utká v úterý od 15 hodin SELČ se Španělkami, ve středu změří od 17:15 síly s domácím výběrem a vystoupení zakončí opět zápasem od 15 hodin s Izraelem.

Témata:  sport, basketbal, ženy, oh

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud