Jordan junior připravil školu o milionového sponzora | iSport.cz
5. listopadu 2009 • 12:15

Jordan junior připravil školu o milionového sponzora

Autor: ČTK
Michael Jordan
TOP VIDEA
FIFA pod širým nebem! Unikátní esportová show iSport LIGA přilákala davy FIFA pod širým nebem! Unikátní esportová show iSport LIGA přilákala davy
2. den All Stars Cupu:  Zářilo Atlético, daří se také Turkům 2. den All Stars Cupu: Zářilo Atlético, daří se také Turkům
VŠECHNA VIDEA ZDE

Floridská univerzita přijde kvůli synovi basketbalové legendy Michaela Jordana o novou sponzorskou smlouvu se společností Adidas. Osmnáctiletý Marcus chce totiž nosit pouze konkurenční obuv Nike, kterou jeho otec proslavil."Nesplnili podmínky smlouvy. Jako důsledek jsme se proto rozhodli nepokračovat v naší spolupráci," citovala agentura AP prohlášení Adidasu.
Univerzitě letos vyprší šestiletá smlouva na tři miliony dolarů, podle níž hráči a trenéři musejí využívat výhradně vybavení a oblečení od Adidasu.

Marcus Jordan nastoupil v botách Nike Air ke středečnímu přípravnému utkání se Saint Leo (84:65). Obuv prý odmítl odložit proto, že rodina má se značkou Nike zvláštní pouto. Šestinásobný šampion NBA Jordan dal jméno kotníčkovým botám Nike Air Jordan, které se po svém uvedení na trh v roce 1985 staly hitem.

Témata:  sport, basketbal, jordan
 

Tour de France, Wimbledon, MS v basketbale

Tour de France 2019: trasa 106. ročníku, program, etapy, Češi na startu (6. - 28. července 2019)

Wimbledon 2019: travnatý tenisový grandslam (1. - 14. července 2019)

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)

Články odjinud


Články odjinud