11. září 2008 • 08:07

Kreuziger byl v Missouri jedenáctý

Roman Kreuziger
Jágr po prvním tréninku: Jsem rád, že jsem přežil. Chci stihout první zápas Jágr po prvním tréninku: Jsem rád, že jsem přežil. Chci stihout první zápas
Nejoblíbenější trenéři? Kloppův fotbal je jako hokej. Přitahuje ženy, směje se Hašek Nejoblíbenější trenéři? Kloppův fotbal je jako hokej. Přitahuje ženy, směje se Hašek

Český cyklista Roman Kreuziger obsadil ve středeční časovce na 29 kilometrů v závodě Kolem Missouri jedenácté místo. Do cíle v Bransonu dojel se ztrátou jedné minuty a 33 vteřin.

Vítězem se stal Američan Christian Vande Velde, ten se díky svému triumfu oblékl do trikotu lídra závodu.

Kreuziger si v průběžném pořadí po časovce výrazně polepšil a posunul na 11. příčku. Druhý český cyklista v pelotonu Richard Faltus obsadil 93. místo a v průběžné klasifikaci je se ztrátou sedmi minut a 20 vteřin na 84. příčce.

Výsledky - 3. etapa (časovka jednotlivců na 29 km):
1. Vande Velde (USA) 39:51:27, 2. Rogers (Austr.) -21, 3. Tuft (Kan.) -32, 4. Hincapie -1:03, 5. Zabriskie (oba USA) -1:10, 6. Nibali (It.) -1:15, ...11. Kreuziger -1:33, 93. Faltus (oba ČR) -7:09.

Průběžné pořadí:
1. Vande Velde 8:48:24, 2. Rogers -21, 3. Tuft -44, 4. Hincapie -1:03, 5. Nibali -1:15, 6. Zabriskie -1:21, ...11. Kreuziger -1:33, 84. Faltus -7:20.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.