Tiger Woods přišel o dalšího sponzora | iSport.cz
18. prosince 2009 • 21:58

Tiger Woods přišel o dalšího sponzora

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Tiger Woods
TOP VIDEA
iSport podcast: Je Baroš největší postavou v dějinách Baníku? Co jeho role po kariéře?
MOMENTY 4. nadstavbového kola: Baroš se loučil, boj o korunu střelců a Boleslav do Evropy?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Výrobce hodinek Tag Heuer je další firmou, jež kvůli sexuálnímu skandálu omezí účinkování golfisty Tigera Woodse v reklamě. Tradiční švýcarská firma dnes oznámila, že amerického sportovce s pošramocenou pověstí nebude využívat při propagaci svých výrobků v USA."Uznáváme Tigera Woodse jako skvělého sportovce, ale musíme vzít v úvahu citlivost některých zákazníků v souvislosti s nedávnými událostmi," uvedl šéf firmy Jean-Christophe Babin v dnešním vydání švýcarského deníku Le Matin.
Tag Heuer se podle listu neloučí s Woodsem úplně a bude nadále podporovat jeho charitativní nadaci. Tvářemi firmy ve Spojených státech však budou jiné osobnosti, například herec Leonardo di Caprio.

Image třiatřicetiletého Woodse od konce listopadu značně utrpěla provalením jeho mimomanželských vztahů. Ve snaze zachránit své manželství ohlásil slavný golfista, že na čas přerušuje kariéru.

Woodse už kvůli skandálu opustila sponzorská firma Accenture a využívat ho v nejbližší době nebude ani Gillette. Firma Nike naopak za Woodsem stále stojí.

Témata:  sport, golf, woods
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud