Golfista Hoffman vyhrál svůj druhý turnaj PGA

0
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

Americký golfista Charley Hoffman vyhrál podruhé v kariéře turnaj na okruhu PGA. V Nortonu se k výraznému vítězství o pět ran propracoval skvělým výkonem v posledním kole, které na hřišti s parem 71 zahrál na 62 úderů.

Součtem 262 ran navíc vyrovnal rekord hřiště.Třiatřicetiletý hráč za to získal prémii 1,135.000 dolarů a po druhém ze čtyř finálových turnajů FedEx Cupu se v tomto celoročním hodnocení posunul hned za vedoucího krajana Matta Kuchara.

O druhé místo se v Nortonu, kde celková dotace činila 7,5 milionu dolarů, podělili Australan Jason Day, Američan Geoff Ogilvy a Brit Luke Donald. Jedenáctý skončil Tiger Woods, jenž za vítězem zaostal o 12 ran a opět uhájil pozici světové jedničky.

S výjimkou prvního kola Woods potvrdil výkonnostní vzestup a nemělo by jej minout pozvání kapitána Coreyho Pavina do amerického týmu pro Ryder Cup. Pavin o čtyřech divokých kartách rozhodne dnes.