Téma: Extrém | iSport.cz
24. července 2008 • 14:24

Téma: Extrém

Sport magazín na téma: Extrém
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
Příbram - Sparta: První gól po návratu! Krejčí zužitkoval Karlssonův výborný centr, 1:2

Sport Magazín vychází v pátek 25. července. Tématem čísla je EXTRÉM. Sportovní odvážlivci zkouší, co všechno se dá ještě vydržet.

Český biker Jan Kopka vyhrál nejdrsnější závod planety. Kdo dorazí do cíle, získá jedinou odměnu. Svůj život.

Přežít!  ... čtěte ZDE

Biker Jan KopkaBiker Jan KopkaFoto sport

Dále v něm čtěte:

• Tomáš Janků přiznal Aleši Valentovi: „Lákala by mě demolice výbušninami.“
  • Týden na Sahaře: Marcela Labanová běžela pouštní maraton. 220 kilometrů ve strachu z ochrnutí.
  • U nebeských bran: Horolezec Radek Jaroš zdolal osm osmitisícovek. Všude se setkal se smrtí.
  • Obojživelník: Potápěč Martin Štěpánek se dostal do hloubky 111 metrů.
  • Krev, pot a slzy: Hazardují. Překonávají nemožné. Sedmička těch, kdo se proslavili extrémními výkony.
  • Na okruhu Fiorano: Redaktor Sportu se projel v závodním Ferrari F430 v sídle italské továrny
Témata:  sport, magazín, extrém

Sport 2020

French Open 2020 (27. září - 11. října 2020, Paříž)
Los Vše o Roland Garros 2020

Velká pardubická (11. října 2020, Pardubice)
130. Velká pardubická ONLINE Vše o Velké pardubické 2020 Vítězové a historie dostihu

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.