13. září 2008 • 21:51

Draci s Bukurešťí nezaváhali

Autor:
Jan Veselka
TOP VIDEA
Liberec - Opava: Potočný krásně zakroucenou ranou srovnal na 1:1! Liberec - Opava: Potočný krásně zakroucenou ranou srovnal na 1:1!
Komplikovaná sestava vinou Rusů: Z KHL nepustili Nakládala, další nemohli přijet včas. Trochu nefér, řekl Říha Komplikovaná sestava vinou Rusů: Z KHL nepustili Nakládala, další nemohli přijet včas. Trochu nefér, řekl Říha
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvěma hladkými vítězstvími nad Dynamem Bukurešť vstoupili AVG Draci Brno do baseballové kvalifikace o postup do Evropského poháru.První zápas dnes čeští mistři vyhráli 12:0 a druhé utkání skončilo už po sedmé směně za stavu 14:0. V neděli se Brňané střetnou od 13:00 a od 17:00 v rozhodujících dvou zápasech o postup s ukrajinským Kirovogradem.

"V prvním zápase proti nám nastoupil v rumunském týmu nadhazovač, který působil v nizozemské lize. Přitom transfery měly být hotovy do 15. dubna. Ale brali jsme tuto situaci jako výzvu a naši pálkaři soupeře deklasovali," uvedl trenér Draků Arnošt Nesňal.

Ve druhém zápase se v brněnském týmu na nadhozu blýskl Jiří Marek, který za sedm směn nepovolil soupeři ani jeden úspěšný odpal. "Soupeř se dostal jen třikrát na první metu," řekl Nesňal.

Výsledky:
AVG Draci Brno - Dynamo Bukurešť 12:0 a 14:0, KNTU Kirovograd - Bukurešť 13:3 a 2:6.

Témata:  sport, baseball, evropský

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze