Ostrava vyhrála druhé finále | iSport.cz
5. října 2008 • 17:27

Ostrava vyhrála druhé finále

Autor: ČTK
Alex Rodriguez to s pálkou umí
TOP VIDEA
Páník: Za stavu 1:0 jsme je měli uzemnit. Možná by byly dvě tři penalty...
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Výborný výkon nadhazovače Borise Bokaje zajistil baseballistům Arrows Ostrava v druhém extraligovém finále vítězství 3:1 nad obhájci titulu Draky Brno. Stav série na tři vítězství je nerozhodný 1:1.Ostravané budou mít v dalších dvou duelech příští sobotu a neděli výhodu domácího prostředí.

Draci vsadili tentokrát na nadhazovače Petra Minaříka, proti kterému ale soupeř uhrál v třetí směně dva body a ve čtvrté přidal další. Po těchto nezdarech Minaříka vystřídal Jakub Toufar, který už ostravským baseballistům nepovolil ani bod.

Pálkaře Draků s přehledem házející Bokaj příliš nepustil do hry, domácímu týmu se podařily pouze čtyři úspěšné odpaly oproti devíti zásahům soupeře. Jediného dílčího úspěchu dosáhli obhájci titulu v sedmé směně, když po chybě ostravské obrany doběhl pro bod Tomáš Polanský.

"S dnešním výkonem na pálce nemohu být spokojen. Bokaj nás vymazal. Ale ještě více mě trápí chyby ve třetí a čtvrté směně, kdy jsme inkasovali body. Minařík nebyl v optimální formě a soupeři se proti němu dařilo. V tom vidím klíč ve výsledku tohoto zápasu," poznamenal kouč Draků Arnošt Nesňal.

"Chtěli jsme v Brně vyhrát minimálně jeden zápas, což se nám podařilo. I v sobotu bylo utkání vyrovnané, chybělo nám trochu štěstí. Ze začátku měli Draci několik úspěšných zásahů, změnil jsem styl nadhazování, což pomohlo," řekl po utkání Bokaj, jenž odehrál bez vystřídání celý zápas.

Výsledek:
AVG Draci Brno - Arrows Ostrava 1:3 (stav série 1:1).

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud