Valujev s Holyfieldem neboxuje | iSport.cz
10. října 2008 • 16:45

Valujev s Holyfieldem neboxuje

Autor: ČTK
Evander Holyfield
TOP VIDEA
Trpišovský: Skvělý terén, dobrá kombinace. Bylo hodně místa
Vondrášek po debaklu: Není o čem. Slavia celý zápas lepší, červená přísná
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na boxerský duel o titul mistra světa v těžké váze organizace WBA mezi obrovitým Nikolajem Valujevem a legendárním Evanderem Holyfieldem nedojde.Ruský šampion nechce proti pětačtyřicetiletému soupeři nastoupit, protože takový souboj považuje za směšný. Američan, který 19. října oslaví 46. narozeniny, naopak na záměr promotéra Willfrieda Sauerlanda hodlal kývnout a s duelem naplánovaným na prosinec souhlasil.

"Respektujeme Holyfielda i jeho výkony, ale Nikolaj proti němu nechce boxovat. Takový zápas by byl směšný," uvedl Valujevův manažer Boris Dimitrov na porátlu Fightnews.

Dimitrov údajně o chystaném utkání nevěděl a dozvěděl se o něm až po telefonátu se slavným promotérem Donem Kingem, který rovněž vlastní práva na Valujevovy aktivity.

"Máme proti tomuto nápadu silné námitky. Co by si o nás kdo pomyslel? Že prahneme po slávě a věhlasu prostřednictvím zápasů s dědečky?" zopakoval Dimitrov zamítavé stanovisko.

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud