13. října 2012 • 19:45

Nightwork zazpívali legendě: Hodně štěstí, strýčku Váňo!

Autor: , ,
TOP VIDEA
TOP góly 18. kola: Potočného ukázkový přímák či přesný zásah ruského cara TOP góly 18. kola: Potočného ukázkový přímák či přesný zásah ruského cara
O2 arena se mění v obří stáj. Podívejte se na přípravy parkurových PlayOffs! O2 arena se mění v obří stáj. Podívejte se na přípravy parkurových PlayOffs!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hodně netradiční gratulanty měl Josef Váňa po dojezdu Velké pardubické, ve které nedokázal přidat své deváté vítězství a nakonec dojel třetí. Legendární žokej, který za týden oslaví neuvěřitelné šedesáté narozeniny, si vyslechl písničku "Happy birthday" v podání skupiny Nightwork, ke které se přidal třeba i Ondřej Havelka."Ani nevím, jak to vzniklo, protože jsem tu ani neměl dneska být. Byla to spontánní akce, asi ji vymysleli tvůrci filmu o Josefu Váňovi. Byla to pro mě čest," nechal se v České televizi slyšet frontman Nightwork Vojtěch Dyk.

Vojta Dyk s Nightwork či Ondřejem Havelkou zapěli poraženému Josefu Váňovi přání k narozeninám
720p 480p 360p 240p

"Od dětství znám pana Váňu, protože jsem vždycky sledoval Velkou pardubickou. Vždycky jsem ho uznával, ale teď ho uznávám ještě víc," dodával populární zpěvák a herec.

Ten se také nadcházejícího oslavence Váni ptal, jestli se postaví na start legendárního dostihu i příští rok: "Tak příště, pane Váňo?"

Stále "pouze" osminásobný vítěz Velké pardubické se jen dojatě zasmál, ale neodpověděl. Ve hře je podle něho příliš mnoho faktorů, které mohou jeho další pokus o přidání případného devátého triumfu ovlivnit...

"V tuhle chvíli fakt nevím, nejdřív si musím někde v teple odpočinout. Tady je zima jak prase," prohlásil po dostihu se svým typickým svérázným slovníkem.

Josef Váňa finišoval marně, na Jan Faltejska s Orphee des Blins neměl
Josef Váňa finišoval marně, na Jan Faltejska s Orphee des Blins neměl

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze