30. června 2016 • 10:08

Slepička do KLECE! Bývalá fotbalová hvězda se bude bít v MMA

Autor:
TOP VIDEA
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak tohle je hodně zajímavý sportovní comeback! Miroslav Slepička se vrátí ke sportu, ale rozhodně ne k tomu, ke kterému byste čekali. Bývalý fotbalista Sparty či české reprezentace se totiž v listopadu v rámci večera  GCF 36 FIGHT NIGHT v Dobříši postaví do klece ke svému prvnímu zápasu v MMA. Vedle něj se představí tuzemská elita MMA v čele s Milošem „Melounem“ Petráškem.„Když jsme se dozvěděli, že Mirek Slepička ve své rodné Příbrami už několik měsíců MMA trénuje, napadlo nás, že náš turnaj v nedalekém Dobříši by pro něj mohl být ideální příležitostí pro zápasnickou premiéru v oktagonu,“ popisuje pořadatel turnaje Michal „Háša“ Hamršmíd, jak se tenhle překvapivý tahák rodil.

„S Mirkem jsme se rychle dohodli a věřím, že si diváci jeho první zápas pořádně užijou. Sám jsem se přesvědčil, že Míra poctivě trénuje, a tak bude v listopadu určitě skvěle připravený,“ říká k zajímavé zápasnické premiéře legenda tuzemského MMA.

„Trénuju pár měsíců, takže určitě nedosahuju úrovně profesionálních zápasníků, kteří bojují v kleci už spousty let. Proti nim bych asi neměl vůbec žádnou šanci. Slibuju, že udělám všechno proto, abych diváky nezklamal a neudělal si na Dobříši ostudu,“ s úsměvem říká bývalý fotbalový reprezentant.

Ten si zahrál fotbalovou ligu za Liberec, Spartu či Příbram, pár sezon strávil v Dinamu Záhřeb, jméno si udělal i v indické Superlize.

Vedle něj se v Dobříši představí hvězdná jména českého MMA. První zápas po zranění ruky si zde připíše Miloš „Meloun“ Petrášek. Toho pak na fightcard doplní i jeho stále úspěšnější bratr Ondřej. Pražští fanoušci se pak mohou těšit na hvězdného Matúše Juráčka nebo „Krutora“ Michala Lebdušku.

Diváci v Dobříši vyhlíží především „své“ borce Ondřeje Skalníka a Michala Hořejšího.  „Další velmi zajímavá jména jsou v jednání, takže fightcard budeme postupně doplňovat. Už teď ale mohu říct, že se Dobříš může těšit asi na nejlépe obsazený MMA večer, jaký bude tento rok v Česku k vidění,“ dodává Michal Hamršmíd.

Na hvězdně obsazeném večeru MMA v Dobříši si svůj debut v kleci odbyde bývalý fotbalista Sparty či reprezentace Miroslav SlepičkaNa hvězdně obsazeném večeru MMA v Dobříši si svůj debut v kleci odbyde bývalý fotbalista Sparty či reprezentace Miroslav Slepička

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze