31. července 2017 • 19:52

Slovenské MMA hvězdy v akci. Boráros skončil v krvi, Végh slavil výhru

Autor:
TOP VIDEA
Jak se fotí olympiáda? Fotografka Sportu ukázala, co všechno měla v Pchjongčchangu Jak se fotí olympiáda? Fotografka Sportu ukázala, co všechno měla v Pchjongčchangu
Jugas v Overtimu: o totálním fotbale, ohrožení ve Slavii i startu za repre
Jugas v Overtimu: o totálním fotbale, ohrožení ve Slavii i startu za repre
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vrcholem třetího galavečera MMA organizace OKTAGON byli nejlepší bojovníci ze Slovenska, kteří stanuli před obrovskou výzvou. Mladý dříč Gábor Boráros v boji s Francouzem Mohamedem Sayahem skončil zápas v krvi, hvězdný Attila Végh slavil nad Irem Paulem Byrnem výhru na body. Podívejte se na oba zápasy.Dvě slovenské hvězdy na jednom galavečeru přilákaly do pražské Štvanice davy MMA fanoušků. Hlavním zápasem večera organizace OKTAGON, kterou pořádá O2TV Sport, pak byl souboj bývalého slovenského šampiona v Bellatoru Attily Végha, před ním se v kleci postavila hvězda reality show OKTAGON Gábor Boráros.

Třiadvacetiletého MMA bojovníka Borárose už před zápasem potrápily značné potíže. Přišel hned o tři soupeře a Mohamed Sayah vzal zápas na poslední chvíli. Lépe ze zápasu vyšel francouzský bojovník, který je silný především v boji na zemi. A to také předvedl se vší parádou.

Veškeré pokusy Borárose o útok bez problémů vykryl a dostat svého protivníka na zem mu rovněž větší potíže nedělalo. Hned v prvním kole mu způsobil tržnou ránu na obličeji, ze které se Borárosovi nařinula krev do očí a sudí musel zápas přerušit a slovenského bojovníka poslat na ošetření lékařem.

VIDEO: Celý zápas mezi Borárosem a Sayahem

Ač se Boráros snažil v zápase pokračovat, ve druhém kole už kvůli krvi znovu nic neviděl. Po dalším ošetření lékařem se sudí rozhodl, že ho v zápase pokračovat nenechá. Boráros si tak připsal svou třetí prohru v kariéře a přerušil šňůru šesti výher v řadě.

Hlavní zápas večera pak připravily dvě velká jména MMA scény. Slovenský MMA bojovník Attila Végh je bývalý šampion organizace Bellator, jeho soupeř Paul Byrne zase trénuje ve stejném gymu jako slavný šampion UFC Conor McGregor.

VIDEO: Celý zápas mezi Véghem a Byrnem:


Oba předvedli vyrovnaný souboj ať už v postoji, či na zemi. První kolo byl úspěšnější jednatřicetiletý Slovák, ve druhém měl trochu navrch Ir. Do třetího oba nastoupili značně unavení, poslední zbytky sil však zvládl lépe posbírat Végh a oslavil výhru na body.

Gábor Boráros nestačil na Francouze Mohameda Sayaha
Gábor Boráros nestačil na Francouze Mohameda Sayaha

 

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze