„Nesmrtelný stroj“ Kincl mířící do UFC: Odpůrce MMA bych roztrhal! | iSport.cz
Ondřej Němec
17. října 2017 • 12:14

„Nesmrtelný stroj“ Kincl mířící do UFC: Odpůrce MMA bych roztrhal!

TOP VIDEA
Moje reprezentační 11: Čtyři změny a víc slávistů, říká redaktor iSport TV Vait Moje reprezentační 11: Čtyři změny a víc slávistů, říká redaktor iSport TV Vait
Berdych vysvětlil konec kariéry: Jednoho dne jsem se probudil a touha se trápit byla pryč Berdych vysvětlil konec kariéry: Jednoho dne jsem se probudil a touha se trápit byla pryč
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je jedním z nejlepších bojovníků, které může Česká republika nabídnout. V evropské MMA lize ACB Patrik Kincl předváděl skvělé zápasy a bude-li dál tak úspěšný, je jen otázkou času, kdy dostane nabídku od jedné z největších organizací světa. „Však pojďme do UFC,“ říká s úsměvem Kincl. „Zaměřím se teď na to!“I v druhé části rozhovoru předvedl Patrik Kincl originální smysl pro humor. „Je to tak!“ reaguje například na poznámku, že je MMA vnímáno jako krutý sport. A kdyby měl vysvětlit člověku který má takový názor, proč tomu tak není, odpovídá: „Bych ho zabil. Já, kdybych mu to měl vysvětlit, tak bych ho roztrhal,“ směje se osmadvacetiletý bojovník.

Jeden z nejlepších zápasníků velterové váhy v Evropě navíc prozradil, jak prožívá prohry. „Naposledy jsem prohrál s Albertem Durajevem a pořád to mám v hlavě,“ přiznává Kincl. „Lepší prohrát, než dopovat,“ podotýká.

A jak dlouho chce ještě zápasit? „Nadosmrti!“ říká hrdina klece rázně. „A já jsem stroj, jsem nesmrtelnej!“ dodává v žertu.

Brilantní MMA fighter Kincl: Jsem stroj mířící do UFC!

V sobotu 21. října jej čeká zápas s Francouzem Mohamedem Sayahem už teď se ale těší na další velikou událost.  

„Pro mě to znamená revoluci!“ komentuje nadšeně Kincl fakt, že 7. prosince se bude konat galavečer XFN 6 v pražské O2 areně, tedy největší hale, kde se může české MMA předvést. 

Duel Kincl vs. Sayah se uskuteční v rámci akce XFN 5 v pardubické TIPSPORT areně. Vstupenky na souboj ZDE>>> 

XFN 5 přinese v přímém přenosu O2 TV Sport.

VIDEO | První díl rozhovoru s Patrikem Kinclem

Bojovník Kincl: o kráse MMA, dopingu a špatném vkusu slovenských fanoušků

Patrik Kincl, zápasník MMA
Patrik Kincl, zápasník MMA

Patrik Kincl

Narozen: 21. 7. 1989, Hradec Králové
Bilance: 17-8-1
V šesti letech začínal s judem. Později dělal box a thai-box. V sedmnácti letech nastoupil v prvním MMA zápase. Je několikanásobným mistrem ČR v sambo (složenina počátečních písmen ruských slov, která znamenají „sebeobrana beze zbraně“), combat sambo a graplingu. Účastnil se MS v combat sambu v Japonsku. Aktualně je českou jedničkou v 77kg MMA a držitelem pásu GCF.

 
Články odjinud


Články odjinud