Ondřej Němec
29. listopadu 2017 • 15:39

Petrášek ukázal odvahu. Vyzval soupeře, jenž zničil Grznára za 44 sekund

TOP VIDEA
Jankto: Pod Jarolímem to byl trochu chaos. Hráči občas nevěděli, kam běhat Jankto: Pod Jarolímem to byl trochu chaos. Hráči občas nevěděli, kam běhat
Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Velmi odvážná volba. Čtyřiadvacetiletý bijec MMA Miloš „Meloun“ Petrášek prokázal značnou odvahu, když si jako soupeře na sportovním galavečeru XFN 6 v O2 Areně zvolil pětatřicetiletého Brazilce Charlese Andradeho. Bojovník z Jižní Ameriky má mnohonásobně větší zkušenosti a s dosavadními českými protivníky ukončil souboj vždy velmi rychle.  XFN 6 nabídne v přímém přenosu exkluzivně O2 TV Sport.Má postavu kulturisty i skvělou rychlost. Miloš „Meloun“ Petrášek rozhodně patří mezi největší naděje českého MMA. To dokazuje i chvála od nejlepších tuzemských hvězd oktagonu.

„Meloun je jeden z největších talentů české MMA scény. To vědí všichni, kdo s ním trénují, nebo ho sledují,“ říká například André Reinders, bývalý profesionální mistr Evropy a Petráškův současný trenér. „Důležité je, aby si to uvědomil i on sám. Má skvělé fyzické dispozice a talent a při správném psychickém nastavení dokáže porazit téměř kohokoli. Sledujte ho, ten kluk má budoucnost,“ nešetří chválou Reinders.

Podobně mladého bojovníka chválí nejlepší zápasník velterové váhy Patrik Kincl: „Pro mě je to budoucnost českého MMA. Má talent, dobrou genetiku a hlavně je to dříč. K tomu všemu je to hodný kluk a fešák. Ale zase ne takový jako já,“ dodává známý vtipálek.

Vstupenky na XFN 6 v O2 areně ZDE>>>

Petrášek si věří na borce, který zničil Grznára. Utáhnu ho v 1. kole na gilotinu, směje se
720p 360p

Svého posledního soupeře dostal Petrášek hned v prvním kole na škrcení a tím si potvrdil skvělou formu. To jej namotivovalo k vyzvání na souboj brazilského borce Charlese Andradeho, který má za sebou v pětatřiceti letech už 69 soubojů. Zkušenostmi tedy Petráška jednoznačně převyšuje, ten má totiž zatím na kontě jen jedenáct duelů. Jeho výkony však nemohou nikoho nechat na pochybách, že má velikou šanci brazilského válečníka porazit.

A stal by se tak vůbec prvním, komu by se to povedlo na české půdě. Rychlou zkušenost s Andradem má skvělý bojovník Eldar Rafigaev a známý kulturista z Yotube Filip Grznár, toho Brazilec knokautoval během pouhých 44 vteřin.

VIDEO: Podívejte se na poslední souboj Miloše "Melouna" Petráška

Výhru Petráška předpovídá i legendární Karlos Vémola, první Čech v UFC. „Miloš tvrdě makal, a pokud si správně nastaví hlavu, tak by měl Andradeho s přehledem porazit. Bude těžké jej ukončit, ale měl by ho s přehledem vybodovat?“ odhaduje Vémola. „Miloš tvrdě dře, Andrade na trénink kašle, těží jenom ze svých zkušeností a to mu na výborně připraveného Melouna stačit nebude.“

A proč se svalnatému zápasníkovi říká Meloun? „Když jsme s bráchou byli dětmi, tak na mě venku místo Miloši řval Miloune a lidi si to převedli do melouna a už mi to zůstalo,“ prozrazuje Petrášek s úsměvem.

Otevřený trénink zápasníků XFN: Kinclova show a Vémolův řev
1080p 720p 360p

 

Témata:  sport, mma, XFN, petrášek
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze