Ondřej Němec
7. listopadu 2018 • 11:14

MMA bijci se špičkují před ostrým duelem: Urvu ti hlavu! Popravím tě!

TOP VIDEA
Jankto: Pod Jarolímem to byl trochu chaos. Hráči občas nevěděli, kam běhat Jankto: Pod Jarolímem to byl trochu chaos. Hráči občas nevěděli, kam běhat
Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek Sporťákovo KO: Antonín Ramos, rugby místo fotbalu a zákaz Češek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mezinárodní bitva jaká tu už dlouho nebyla! Na galavečeru XFN 13 v Pardubicích dojde k velmi tvrdému střetu mezi českým zkušeným bojovníkem Jaroslavem „Juboxem“ Pokorným a mladým talentovaným ranařem z Rakouska Mochamedem Machaevem. „Jdu si pro tebe, starče!“ vzkázal devatenáctiletý vyzývatel. „Tě popravím,“ nenechal se zastrašit třiatřicetiletý Čech. Kdo s koho se rozhodne už v sobotu 10. listopadu.Ze slovní přestřelky je nebývalá palba výhružek. Populární český MMA zápasník Jaroslav „Jubox“ Pokorný se v sobotu střetne s o čtrnáct let mladším Rakušanem čečenského původu, Mochamedem Machaevem. Ten rozhodně neoplývá úctou ke staršímu kolegovi. Naopak.

„Jdu si pro tebe, starče!“ Vzkázal například Machaev přes sociální sítě Pokornému.
„Že prej si jde pro mě a urve mi hlavu,“ reagoval pobaveně český gladiátor. „Popravím tě!“ dodává v nadsázce. „On snad začne za chvíli říkat, že mimina žerou první,“ parafrázuje Pokorný s ohledem na věk soupeře známou hlášku Karlose Vémoly „Lvi žerou první!“

Ač se ve vzájemném špičkování rozhodně nešetří, k hlavnímu klání dojde až v kleci. A kvality obou bojovníků slibují mimořádnou bitvu. Pokorný má za sebou 14 vítězství a 7 porážek, Machaev 5 vítězství a zatím nezná chuť porážky.

Jaroslav Pokorný vs. Mochamed MachaevJaroslav Pokorný vs. Mochamed Machaev

Třiatřicetiletý Čech je bývalým šampionem GCF do 66 kil a bojoval i v prestižní organizaci ACB. Svůj největší souboj zažil v červnu v O2 Areně na XFN 11, kde podlehl v druhém kole nejlepšímu slovenskému zápasníkovi Ivanu Buchingerovi ve 2. Kole.

Machaev měl už na akcích XFN tři zápasy. Naposledy přemohl do té doby neporaženého Felipeho da Silva Maiu z Brazílie.

Mladý zápasník se tak veze na vlně úspěchu a Pokorného vnímá jen jako jednu z překážek v cestě k titulu XFN.

VIDEO: Podívejte se na první čsát video-portrétu Mochameda Machaeva

„Tvrďák, monstrum!“ tak mluví o Machaeovi jeho trenér Darko Banovič. „Bojovníci v XFN budou muset makat,“ dodává.

„Jeho slavný nástup do oktagonu jsem viděl dvakrát a myslím, že pes, který štěká, nekouše,“ nešetří mladík z Rakouska Pokorného, který je známý hlasitým křikem před nástupem do klece.

Policista a zápasník v jedné osobě „Jubox“ Pokorný ale slibuje troufalému cizinci výchovnou lekci.

„Taky jsem byl jako mladej občas drzej. A pak mě ten zkušenější sesadil na zem a já byl hned skromnější, normálnější chlapec,“ hodnotí s nadhledem český válečník.

> > Lístky na XFN 13 v Pardubicích < <

Zápasy na XFN 13 v PardubicíchZápasy na XFN 13 v Pardubicích

Skvělý MMA bojovník Jaroslav "Jubox" Pokorný
Skvělý MMA bojovník Jaroslav "Jubox" Pokorný

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze