MMA bijci se špičkují před ostrým duelem: Urvu ti hlavu! Popravím tě! | iSport.cz
Ondřej Němec
7. listopadu 2018 • 11:14

MMA bijci se špičkují před ostrým duelem: Urvu ti hlavu! Popravím tě!

TOP VIDEA
Třinec - Plzeň: Gól roku? Chmielewski předvedl parádní zakončení, 3:3 Třinec - Plzeň: Gól roku? Chmielewski předvedl parádní zakončení, 3:3
Ohlédnutí za Čechovou kariérou: Zranění hlavy i nejlepší zápas s Ghanou Ohlédnutí za Čechovou kariérou: Zranění hlavy i nejlepší zápas s Ghanou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mezinárodní bitva jaká tu už dlouho nebyla! Na galavečeru XFN 13 v Pardubicích dojde k velmi tvrdému střetu mezi českým zkušeným bojovníkem Jaroslavem „Juboxem“ Pokorným a mladým talentovaným ranařem z Rakouska Mochamedem Machaevem. „Jdu si pro tebe, starče!“ vzkázal devatenáctiletý vyzývatel. „Tě popravím,“ nenechal se zastrašit třiatřicetiletý Čech. Kdo s koho se rozhodne už v sobotu 10. listopadu.Ze slovní přestřelky je nebývalá palba výhružek. Populární český MMA zápasník Jaroslav „Jubox“ Pokorný se v sobotu střetne s o čtrnáct let mladším Rakušanem čečenského původu, Mochamedem Machaevem. Ten rozhodně neoplývá úctou ke staršímu kolegovi. Naopak.

„Jdu si pro tebe, starče!“ Vzkázal například Machaev přes sociální sítě Pokornému.
„Že prej si jde pro mě a urve mi hlavu,“ reagoval pobaveně český gladiátor. „Popravím tě!“ dodává v nadsázce. „On snad začne za chvíli říkat, že mimina žerou první,“ parafrázuje Pokorný s ohledem na věk soupeře známou hlášku Karlose Vémoly „Lvi žerou první!“

Ač se ve vzájemném špičkování rozhodně nešetří, k hlavnímu klání dojde až v kleci. A kvality obou bojovníků slibují mimořádnou bitvu. Pokorný má za sebou 14 vítězství a 7 porážek, Machaev 5 vítězství a zatím nezná chuť porážky.

Jaroslav Pokorný vs. Mochamed MachaevJaroslav Pokorný vs. Mochamed Machaev

Třiatřicetiletý Čech je bývalým šampionem GCF do 66 kil a bojoval i v prestižní organizaci ACB. Svůj největší souboj zažil v červnu v O2 Areně na XFN 11, kde podlehl v druhém kole nejlepšímu slovenskému zápasníkovi Ivanu Buchingerovi ve 2. Kole.

Machaev měl už na akcích XFN tři zápasy. Naposledy přemohl do té doby neporaženého Felipeho da Silva Maiu z Brazílie.

Mladý zápasník se tak veze na vlně úspěchu a Pokorného vnímá jen jako jednu z překážek v cestě k titulu XFN.

VIDEO: Podívejte se na první čsát video-portrétu Mochameda Machaeva

„Tvrďák, monstrum!“ tak mluví o Machaeovi jeho trenér Darko Banovič. „Bojovníci v XFN budou muset makat,“ dodává.

„Jeho slavný nástup do oktagonu jsem viděl dvakrát a myslím, že pes, který štěká, nekouše,“ nešetří mladík z Rakouska Pokorného, který je známý hlasitým křikem před nástupem do klece.

Policista a zápasník v jedné osobě „Jubox“ Pokorný ale slibuje troufalému cizinci výchovnou lekci.

„Taky jsem byl jako mladej občas drzej. A pak mě ten zkušenější sesadil na zem a já byl hned skromnější, normálnější chlapec,“ hodnotí s nadhledem český válečník.

> > Lístky na XFN 13 v Pardubicích < <

Zápasy na XFN 13 v PardubicíchZápasy na XFN 13 v Pardubicích

Skvělý MMA bojovník Jaroslav "Jubox" Pokorný
Skvělý MMA bojovník Jaroslav "Jubox" Pokorný

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud