Legendární Niki Lauda: K titulu mi pomohl sex | iSport.cz
3. března 2011 • 16:50

Legendární Niki Lauda: K titulu mi pomohl sex

Autor: pv
TOP VIDEA
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prozradil sedmadvacet let staré tajemství. Trojnásobný mistr světa ve formuli 1 Niki Lauda (62) při rozhovoru s rakouským krajanem, loňským šampionem Sebastianem Vettelem (23), vyzradil, co mu pomohlo v roce 1984 vyhrát jeho poslední titul. Lauda strávil noc se sexy blondýnou!Blesk.cz

Při rozhovoru pro magazín Red Buletin byli Lauda i Vettel dost otevření. Nejmladší mistr světa prozradil, jaké vztahy panují mezi současnými piloty F1.

„Je to jako ve školní třídě. S někým si sednete a hned si rozumíte. Jiné zrovna moc nemusíte,“ přiznal Vettel.

To v dobách, kdy závodil Lauda, byla atmosféra mezi soupeři daleko lepší. „Tenkrát šlo o život. Byla to velká rána, když někdo z kamarádů odešel,“ řekl Lauda, který měl za největšího kamaráda playboye F1 Jamese Hunta.

Ten měl prý pět tisíc milenek. „Spolu jsme si rozuměli. Možná nás spojovala ta láska k ženám,“ usmál se Rakušan.

Právě žena mu pomohla vyhrát jeho poslední titul. „V roce 1984 při GP Portugalska mi kondiční trenér řekl, že mě shání pěkná blondýnka. Pozval jsem ji v pátek na večeři. Pak se chtěla sejít i v sobotu a já jí řekl, že mám čas od 20 – 22 hodin, abych byl odpočatý na závod,“ zavzpomínal Lauda. „Přišla za deset deset a potom přesně ve 22 hodin odešla. Spal jsem jako zabitý,“ líčil Lauda.

Druhý den pak potkal soka v boji o titul Alaina Prosta, který se smál od ucha k uchu.

„Strávil jsem noc s monackou princeznou Stephanií,“ prozradil Laudovi Prost. „Oddechl jsem si, že před Bohem jsme na tom oba stejně 1:1. Pak jsem vyhrál titul.“

 

NIKI LAUDA
Narozen: 22. 2. 1949, Rakousko

Profese: podnikatel, bývalý jezdec F1

Stav: ženatý s bývalou letuškou Birgit (32). Lauda si ji vzal před dvěma lety.

Úspěchy: trojnásobný mistr světa F1 (1975, 77 a 84), vyhrál 25 Velkých cen

Zajímavosti: Z prvního manželství má dva syny. Jeho současná žena Birgit mu darovala ledvinu. V roce 1976 málem uhořel při GP Německa.

Niki Lauda le legendou formule 1
Niki Lauda le legendou formule 1

Témata:  sport, formule, niki, Lauda, sex
 
Články odjinud


Články odjinud