Pešek: Na nostalgii moc nejsem | iSport.cz
15. července 2007 • 00:00

Pešek: Na nostalgii moc nejsem

Autor: Sport
Lukáš Pešek
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stejné místo, stejná osoba, jen o tři roky později. Před třemi roky mluvil Lukáš Pešek v rozhovoru pro deník Sport na německém Sachsenringu jako zelenáč mistrovství světa.Stejné místo, stejná osoba, jen o tři roky později. Před třemi roky mluvil Lukáš Pešek v rozhovoru pro deník Sport na německém Sachsenringu jako zelenáč mistrovství světa. Letos už jako jeden z adeptů na titul mistra světa ve třídě stopětadvacítek. Jak moc se změnil? A nakolik jiné jsou věci, lidé a události kolem něj? Motá se kolem něj víc mechaniků, k cestám na okruhy už nepotřebuje mapu. Každý ho v motocyklovém světě zná. Před třemi lety se teprve v šampionátu rozhlížel. Spousta věcí jej překvapovala. Teď už je v něm domácí. A tak mu Nedělní Sport předložil jeho odpovědi staré tři roky. Leccos se změnilo, spousta věcí nikoliv. (kráceno)

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud