Párová čtyřka dojela čtvrtá | iSport.cz
27. července 2008 • 16:28

Párová čtyřka dojela čtvrtá

Autor: ČTK
Knapková
TOP VIDEA
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
Příbram - Sparta: První gól po návratu! Krejčí zužitkoval Karlssonův výborný centr, 1:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Párová čtyřka lehkých vah ve složení Miroslav Vraštil, Ondřej Vetešník, Jan Vetešník a Jiří Kopáč obsadila čtvrté místo na mistrovství světa veslařů v neolympijských disciplínách.Česká čtveřice, která se v jiných kategoriích neúspěšně snažila kvalifikovat na olympiádu v Pekingu, v dnešním finále nestačila na posádky Itálie, Francie a Německa. Od bronzu dělily loď vedenou veslovodem Vraštilem dvě sekundy.

Ottensheim hostil také světový šampionát juniorů, na kterém se z početné české výpravy do bojů o medaile nikdo nedostal. Hned pět posádek postoupilo do B finále a v sobotu bojovaly o 7. až 12. místo. Tři z nich dokázaly malé finále vyhrát.

Vítězstvím se s regatou rozloučily čtyřka bez kormidelníka Adéla Štembergová, Kateřina Kopecká, Blanka Šindlerová, Hana Janátová, párová čtyřka Jan Andrle, Petr Melichar, Petr Buzrla, Pavel Tlach a osmiveslice ve složení Kornel Altman, Robert Kaplan, Tomáš Emr, Martin Basl, David Szabó, Jakub Mach, Michal Kaňka, Jiří Srna s kormidelníkem Davidem Doležalem.

Dvojskif Denisa Čvančarová, Lenka Antošová obsadil celkově osmé místo. Čtyřka bez kormidelníka Matyáš Klang, David Škrabálek, Jakub Vrabec, Jan Bořuta byla desátá.

Témata:  sport, vodní, sporty, veslari

Sport 2020

French Open 2020 (27. září - 11. října 2020, Paříž)
Los Vše o Roland Garros 2020

Velká pardubická (11. října 2020, Pardubice)
130. Velká pardubická ONLINE Vše o Velké pardubické 2020 Vítězové a historie dostihu

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud