Prostějovské volejbalistky stále neporaženy

volejbal
Trpišovský: Skvělý terén, dobrá kombinace. Bylo hodně místa
Vondrášek po debaklu: Není o čem. Slavia celý zápas lepší, červená přísná

Volejbalistky Prostějova vyhrály i čtvrtý zápas v sezoně extraligy. V páteční předehrávce nedovolily favoritky celé soutěže uhrát ani set Přerovu.

Domácí celek si v prvním setu vypracoval výrazné vedení a vyhrál jej za pouhých 17 minut.

Druhou sadu zahájil lépe Přerov, Goliášová podpořila hosty dobrým servisem. Prostějov prohrával i o pět bodů a v koncovce ještě 21:23, ale dvěma body za sebou vyrovnal a v dramatickém závěru měl více štěstí.

Ve třetím setu se domácí tým vrátil ke své přesné hře a nedal Přerovu žádnou šanci na zvrat.

Výsledek - 4. kolo:
Prostějov - Přerov 3:0 (18, 26, 14)
Rozhodčí: Krtička, Renčín. Čas: 55 min. Diváci: 700.

Témata:  sport, volejbal, ženy, extraliga

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.