10. října 2008 • 20:21

Prostějovské volejbalistky stále neporaženy

Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Volejbalistky Prostějova vyhrály i čtvrtý zápas v sezoně extraligy. V páteční předehrávce nedovolily favoritky celé soutěže uhrát ani set Přerovu.

Domácí celek si v prvním setu vypracoval výrazné vedení a vyhrál jej za pouhých 17 minut.

Druhou sadu zahájil lépe Přerov, Goliášová podpořila hosty dobrým servisem. Prostějov prohrával i o pět bodů a v koncovce ještě 21:23, ale dvěma body za sebou vyrovnal a v dramatickém závěru měl více štěstí.

Ve třetím setu se domácí tým vrátil ke své přesné hře a nedal Přerovu žádnou šanci na zvrat.