11. března 2010 • 21:36

Volejbalistky Prostějova zametly i s Brnem

Autor:
Ilustrační foto.
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Volejbalistky Prostějova pokračují ve vítězném tažení extraligou a na palubovce Brna vyhrály i 24. zápas v sezoně. V repríze loňského finále zvítězily obhájkyně titulu hladce 3:0 na sety, když ve třetí sadě povolily domácímu týmu jen 14 bodů.Prostějov si poradil s Brnem snadno i bez tria zdravotně indisponovaných opor. "Soňa Nováková je po plastice prstu mimo hru až do konce sezony. Miladu Spalovou vyřadila střevní viróza, ale nejde o nic vážného. Valenteová má potíže se stehenním svalem a čekáme na další vývoj," uvedl na klubovém webu kouč Miroslav Čada.

"S ohledem na spoustu zdravotních problémů a tím pádem i oslabení týmu to holky zvládly velice dobře. Klíčem k hladkému vítězství byl úvod s výborným podáním Lucky Törökové, potom už jsme hráli v klidu," konstatoval bývalý trenér Brna.

Domácím volejbalistkám se nepovedlo navázat na výkon z finále Českého poháru, v němž potrápily favorizované Hanačky a v pěti setech. "Z toho zápasu jsme se poučili a na Brno si dali mnohem větší pozor. Děvčata byla maximálně soustředěná, celý tým podal dobrý výkon včetně dodržení stanovené taktiky," řekl Čada.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, volejbal, prostějov
 Klasická verze
Mobilní verze