Sjezdař Kröll: Ztratit dvě setiny a být čtvrtý? Jsem blbec dne | iSport.cz
29. prosince 2012 • 14:41

Sjezdař Kröll: Ztratit dvě setiny a být čtvrtý? Jsem blbec dne

TOP VIDEA
Brazílie v Edenu, "kanárci" rozjeli bago. Podívejte se, jak trénují na Čechy Brazílie v Edenu, "kanárci" rozjeli bago. Podívejte se, jak trénují na Čechy
SESTŘIH: Mladá Boleslav - Liberec 4:1. Bílé Tygry zkrotil Zohorna, v brance zářil Krošelj SESTŘIH: Mladá Boleslav - Liberec 4:1. Bílé Tygry zkrotil Zohorna, v brance zářil Krošelj
VŠECHNA VIDEA ZDE

Za nejlepšími závodníky při sjezdu Světového poháru v Bormiu zaostal rakouský lyžař Klaus Kröll o dvě setiny sekundy, na stupně vítězů to ale nestačilo. Rakušan jen bezmocně kroutil hlavou a nevěřil vlastním očím. "Připadám si trochu jako blbec dne," ulevil si.Klaus Kröll, který v Bormiu ovládl páteční poslední trénink, nesl čtvrté místo těžce.

"Při takhle těžkém sjezdu to nebývá tak těsné, o to víc je to pro mě hořké. Nejdřív jsem si říkal, že čtvrté místo je dobré, vždyť jsem dvakrát chyboval. Ale pak jsem viděl ty dvě setiny. Je to neskutečné," uvedl v cíli.

Sám byl aktérem dosud nejtěsnějšího mužského závodu ve Světovém poháru, když letos v březnu vyhrál společně se Švýcarem Beatem Feuzem super-G v Kvitfjellu. Třetí tehdy skončil o tři setiny zpět Kjetil Jansrud z Norska.

Rakouský sjezdař Klaus Kröll nevěřil v cíli sjezdu Světového poháru v Bormiu vlastním očím. Ztratil na vítěze jen dvě setiny sekundy, ale na stupně vítězů se nevešel.
Rakouský sjezdař Klaus Kröll nevěřil v cíli sjezdu Světového poháru v Bormiu vlastním očím. Ztratil na vítěze jen dvě setiny sekundy, ale na stupně vítězů se nevešel.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud