Víkend ve znamení nejlepšího českého freestyle snowboardingu | iSport.cz
Ondřej Němec
11. března 2016 • 15:19

Víkend ve znamení nejlepšího českého freestyle snowboardingu

TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Show plná adrenalinu, která rozhodne o mistrovi a mistryni českého freestyle snowboardingu. Sobota v Peci pod Sněžkou bude patřit velkému finále Snowboard Zezula Tour.Pec pod Sněžkou se v sobotu stane centrem nejlepších tuzemských freestyle snowboardistů v kategoriích Pro a nově i Open (nesponzorovaní jezdci).

Po závodech v Deštném a na Paprsku, si mezi muži vedou nejlépe „Král Moravy“ Dušan Kříž, Ondřej Porkert a Martin Mikyska, jenž dokonce závodil se zlomenou rukou. Mezi ženami zatím suverénně vévodí dvojnásobná mistryně Evropy a několikanásobná mistryně republiky Kateřina Vojáčková, a to hlavně díky excelentně zvládnutým trikům Switch Front Side 540 a Backside 360.

Závody jsou opět určeny všem snowboardovým nadšencům, kteří budou podle věku startovat v kategoriích děti, junioři a dospělí.

Ve všech třídách jsou pro vítěze připravené finanční i hodnotné věcné výhry. Celou sérii po čtvrté v řadě organizuje asociace českého freestyle snowboardingu Czech Snowboarding.

VIDEO | Podivejte se na trailer SNOWBOARD ZEZULA TOUR

Registrace do závodu probíhá na webu www.czechsnowboarding.cz

Čtvrtý ročník akce Snowboard Zezula Tour je dalším důkazem stoupajícího zájmu publika o snowboarding, který se stále více dostává do popředí zimních sportů.

PROGRAM:

SOBOTA 12.3.
9.00 Registrace jezdců
9.30 – 11.00 Trénink
11.15 Riders meeting
11.30 – 14.00 Kvalifikace, závod, finále
14.15 Best Trick Contest
15.00 Vyhlášení výsledků

NEDĚLE 13. 3.
Free Session

SNOWBOARD ZEZULA TOUR 2016

23. - 24. 1.   Slopestyle Masters – Deštné  
27. - 28. 2.   King of Morava – Paprsek
12. - 13. 3.   Best of Czech – Pec pod Sněžkou

 

Velké finále Snowboard Zezula Tour se odehraje v Peci pod Sněžkou
Velké finále Snowboard Zezula Tour se odehraje v Peci pod Sněžkou

 
Články odjinud


Články odjinud