13. dubna 2017 • 16:00

Squashová elita v Praze! Představí se šampion Koukal i egyptská hvězda

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Praha zažije o víkendu squashovou vlnu. Do české metropole totiž míří ženská světová elita, která se utká v rámci okruhu  PSA Puma Czech International Championship s dotací 5000 USD. Chybět nebudou ani Češi. V mužském turnaji OC Arkády squash cup 2017 se představí 18násobný šampion Jan Koukal.Turnaj se bude hrát v Praze na dvou místech. Hlavním centrem turnaje bude skleněný kurt v OC Arkády, kde se budou hrát všechny nejdůležitější zápasy. Kromě Arkád se bude hrát i ve SquashParku Cibulka.

Mezi muži se představí i česká legenda Jan Koukal
Mezi muži se představí i česká legenda Jan Koukal

Mezi muži se představí česká špička včetně 18násobného mistra ČR Jana Koukala a finalisty nedávného šampionátu Jakuba Solnického. V ženském turnaji je zastoupeno 10 zemí v čele se squashovou velmocí Egyptem.

Největší favoritkou je bezpochyby nejvýše nasazená vycházející hvězdička světového squashe Amina Yousry, která je právě z Egypta. Sedmnáctiletá hráčka je ve světovém žebříčku na 61. pozici. První turnajový triumf PSA bude vyhlížet i druhá nasazená česká favoritka aktuální světová 83. Anna Serme.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze