12. září 2008 • 10:11

Dcera Muhammada Aliho porodila syna

Autor:
Laila Aliová
TOP VIDEA
ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy? ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy?
Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Boxerka Laila Aliová, která je dcerou boxerské legendy Muhammada Aliho, porodila chlapečka. Malý Curtis Muhammad Conway dostal jméno po dědečkovi a po svém otci Curtisovi Conwayovi.Dítě se narodilo 26. srpna, ale Aliová o jeho narození informovala až nyní na svých oficiálních internetových stránkách.

Třicetiletá Aliová chtěla porodit doma a přirozenou cestou. Neupřesněné komplikace ji přiměly tyto plány změnit, ale ona i dítě jsou zdraví a v pořádku. "Mamka a děťátko odpočívají," napsala na stránkách, kde pravidelně o svém těhotenství psala do blogu.

Aliová a o sedm let starší Conway se vzali vloni v červenci. O ruku někdejší hráč Chicaga Bears požádal neporaženou boxerskou šampionku organizací WBC a WIBA v listopadu 2006.

Laila Aliová je dcerou Muhammada Aliho a jeho třetí manželky Veroniky Porsche Aliové. Muhammad Ali měl celkem devět potomků, ale Laila je z nich nejslavnější.

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze