Dcera Muhammada Aliho porodila syna | iSport.cz
12. září 2008 • 10:11

Dcera Muhammada Aliho porodila syna

Autor:
Laila Aliová
TOP VIDEA
Velký slávistický večer, sešívaní rozdrtili Genk 4:1! Limberský potopil Plzeň Velký slávistický večer, sešívaní rozdrtili Genk 4:1! Limberský potopil Plzeň
Dva Poláci na UFC v Praze: Znají Vémolu? A kdo je podle nich nejlepší Čech? Dva Poláci na UFC v Praze: Znají Vémolu? A kdo je podle nich nejlepší Čech?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Boxerka Laila Aliová, která je dcerou boxerské legendy Muhammada Aliho, porodila chlapečka. Malý Curtis Muhammad Conway dostal jméno po dědečkovi a po svém otci Curtisovi Conwayovi.Dítě se narodilo 26. srpna, ale Aliová o jeho narození informovala až nyní na svých oficiálních internetových stránkách.

Třicetiletá Aliová chtěla porodit doma a přirozenou cestou. Neupřesněné komplikace ji přiměly tyto plány změnit, ale ona i dítě jsou zdraví a v pořádku. "Mamka a děťátko odpočívají," napsala na stránkách, kde pravidelně o svém těhotenství psala do blogu.

Aliová a o sedm let starší Conway se vzali vloni v červenci. O ruku někdejší hráč Chicaga Bears požádal neporaženou boxerskou šampionku organizací WBC a WIBA v listopadu 2006.

Laila Aliová je dcerou Muhammada Aliho a jeho třetí manželky Veroniky Porsche Aliové. Muhammad Ali měl celkem devět potomků, ale Laila je z nich nejslavnější.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud