10. dubna 2012 • 20:30

Vyzkoušejte si jízdu v luxusním sporťáku!

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH: Kometa Brno - Třinec: 5:2. Zábranského mašina má na dosah obhajobu titulu SESTŘIH: Kometa Brno - Třinec: 5:2. Zábranského mašina má na dosah obhajobu titulu
ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové ANKETA: Konečně se někdo nebál říct pravdu, vzkazují fanoušci Koukalové
VŠECHNA VIDEA ZDE

Máte rádi adrenalin a rychlou jízdu? Zažijte nevšední zážitek v luxusním autě! Splňte si svůj sen, a projeďte se v luxusním nadupaném sporťáku! Sedněte za volant těch nejluxusnějších a nejrychlejších aut světa. Luxusní sportovní auta – na výběr z 5 modelů

Vyberte si kterýkoliv automobil, sedněte za jeho volant a jeďte !

Na výběr je z těchto luxusních sportovních aut: Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Porsche 911 GT3,Chevrolet Camaro SS, Ariel Atom 3.

 Lamborghini Gallardo – skutečné superauto

 Gallardo, též nazývané jako babylambo, se začalo vyrábět v roce 2003 podle návrhu designéra Luca Donckerwolka. Pohání jej pětilitrový 10-ti válec, který umožní zrychlení z 0 na 100 km/h za 4 s až na maximální rychlost 315 km/h.

Svezte se sporťákem a zažijte velký adrenalin!Svezte se sporťákem a zažijte velký adrenalin!

 

Ferrari F430 – jízda ve stylu F1

 Ferrari je italská automobilová značka, která proslula především svými sportovními vozy a účastí v automobilových závodech (v počátcích především v závodech Formule 1). Firmu založil bývalý automobilový závodník Enzo Ferrari.

Svezte se sporťákem a zažijte velký adrenalin!Svezte se sporťákem a zažijte velký adrenalin!

 

Porsche 911 GT3 – kultovní automobil

 Nejrychlejší sériově vyráběné Porsche s atmosférickým motorem. Kdo neseděl v GT3, prostě jako by nebyl. GT3 je prostě čistě závodní stroj, který si ihned zamilujete. Bezpochyby nejlepší novodobé Porsche jaké opustilo bránu automobilky.

Svezte se sporťákem a zažijte velký adrenalin!Svezte se sporťákem a zažijte velký adrenalin!

 

Chevrolet Camaro SS – filmová hvězda

 Nejnovější verze legendárního amerického muscle caru doplněná o moderní technologie, to vše v kombinaci s pořádným stádem koní pod kapotou, designem i zvukem motoru, který nikoho nenechá na pochybách, že tady se vyrábí adrenalin. Camaro nechybí v žádných honičkách silných aut v amerických akčních filmech 60. let.

Svezte se sporťákem a zažijte velký adrenalin!Svezte se sporťákem a zažijte velký adrenalin!

 

Ariel Atom 3 – zrychlení, které vám vezme dech

 A nakonec motoristická lahůdka – jedno z nejrychlejších aut na světě! Naprosto jedinečný zážitek, který se odlišuje od všech ostatních aut. Zrychlení, které vám vezme dech. Tento automobil dosahuje výkonu 300 koní, což je při neuvěřitelně nízké hmotnosti 469 kg kladivo na jakýkoli supersport. Nic mu neujede a nic není rychlejší, tohle prostě musíte zkusit!

Svezte se sporťákem a zažijte velký adrenalin!Svezte se sporťákem a zažijte velký adrenalin!

 

Vybrali jste si? Tak neváhejte a jeďte si zajezdit na letiště či do provozu skvělým luxusním sportovním autem


Chcete-li využít tuto slevu ? Pak stačí kliknout ZDE

 

 

Témata: 
 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze