1. česká fotbalová liga jedině na synottip.cz | iSport.cz
24. února 2017 • 00:00

1. česká fotbalová liga jedině na synottip.cz

Autor:
TOP VIDEA
Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu
Trpišovský kvituje setrvání Nezmara. Ze Sigmy chce talentovaného Zimu Trpišovský kvituje setrvání Nezmara. Ze Sigmy chce talentovaného Zimu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejvyšší česká fotbalová liga o uplynulém víkendu zvedla svou oponu a již od 1. kola se začínají projevovat předsezónní ambice a svádí se tvrdé boje o každý ligový bod. SYNOTTIP vám bude průvodcem jarní částí 1. ligy!

Přinášíme vám kompletní nabídku sázkových příležitostí na českou nejvyšší fotbalovou soutěž doplněnou o ty nejzajímavější sázky vyhledávané fotbalovými nadšenci. Kompletní nabídku standard i LIVE příležitostí naleznete nejenom na synottip.cz, ale i v mobilních aplikacích, nebo na „červeném“ sázkovém terminále ve vašem oblíbeném podniku.

Hrajte s námi 1. ligu!

A nezapomeňte, že každá vaše sázka bude po zásluze odměněna, ať už vsázíte na cokoliv. Stačí se pouze registrovat do BENEFIT klubu a můžete začít sbírat odměny. Registrovat se můžete na webu synottip.cz, v mobilní aplikaci nebo na kterémkoliv z našich více než 4 500 registračních míst po celé ČR.

Pokud si nevíte rady, rádi vás nasměrujeme do nejbližší pobočky na bezplatné lince 800 888 100

Dostaneme vás do hry

 
Články odjinud


Články odjinud