31. ledna 2018 • 16:11

Soutěž DIGI TV: Nový Renault CLIO Grandtour už má majitele

Autor:
TOP VIDEA
Dočkal: Každý má rád zápasy o všechno. Výhru Slováků nad Ukrajinci nepřeceňuje Dočkal: Každý má rád zápasy o všechno. Výhru Slováků nad Ukrajinci nepřeceňuje
ANKETA: Nejoblíbenější slovenský sportovec podle Čechů? Sagan, Chára i Cibulková ANKETA: Nejoblíbenější slovenský sportovec podle Čechů? Sagan, Chára i Cibulková
VŠECHNA VIDEA ZDE

Velká hra DIGI TV o 10 vozů Renault CLIO Grandtour už má prvního výherce. Přední televizní operátor DIGI TV, jenž vlastní vysílací práva na fotbalové Premier League, La Ligu či tenisový seriál ATP World Tour, ocenil 29. ledna prvního zákazníka, který odjel z brněnského Autosalonu Pokorný ve zbrusu novém voze.„Když mi volali z DIGI, že jsem vyhrál automobil, byl jsem opravdu hodně překvapený a šťastný. Takové věci se nestávají každý den. Na DIGI TV sleduji především sporty, jako každý správný chlap, ale v nabídce si vybere i celá moje rodina,“ řekl při předání automobilu první výherce soutěže Martin Petrucha.

Výherce je věrným zákazníkem DIGI TV. V prosinci se zapojil do soutěže o automobil, když smlouvu s televizním operátorem prodloužil o další dva roky. Měl štěstí, při losování byl vybrán z několika tisíc zákazníků, kteří s DIGI TV uzavřeli novou smlouvu, prodloužili stávající nebo třeba jenom rozšířili služby, jež od DIGI odebírají.

A protože pan Petrucha zároveň nedávno oslavil narození potomka, převzal od hostesek kromě květiny též balík plen. Ty mohl naložit do zbrusu nového vozu v modré barvě DIGI. Samolepka na jeho boku mu bude připomínat, od koho jej získal. Klíčky předal vítězovi soutěže Svatopluk Srba, Operations Manager DIGI TV.

Další losování v soutěži o vůz Renault CLIO Grandtour, což je mimochodem druhý neprodávanější vůz v Evropě z roku 2016, se uskuteční 23. února a v osudí budou jména všech zákazníků, kteří si objednali služby DIGI TV v měsíci lednu.

Soutěž ale bude pokračovat i dál, každý měsíc si odveze modrý Renault CLIO Grandtour s logem DIGI TV jeden nový majitel či majitelka. Poslední, desátý automobil, se bude losovat v říjnu za měsíc září. „Soutěží o deset automobilů Renault jsme se rozhodli dát šanci na výhru všem našim zákazníkům, novým i stávajícím, abychom jim dali najevo, že si jich vážíme,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI TV. Pravidla soutěže jsou k dispozici ZDE.

Pořiď si DIGI TV a vyhraj auto

DIGI TV vysílá jak přes satelit, tak přes internet, přičemž obě služby lze také kombinovat a čerpat jejich výhody naplno. V obou variantách nabízí přes sto televizních kanálů, z nichž je až 43 v HD kvalitě. Z pestré nabídky si vybere milovník kvalitních filmů, seriálů, dokumentů, dětských pořadů i zpravodajství.

Přestože je DIGI TV televizí pro celou rodinu, velký důraz klade na atraktivní, a především exkluzivní sportovní nabídku, což ostatně potvrdil i výherce Martin Petrucha. Na vlastních sportovních kanálech DIGI Sport 1 HD, DIGI Sport 2 HD a DIGI Sport 3 HD vysílá například přenosy z anglické fotbalové Premier League, španělské La Ligy či světového mužského tenisu v podobě ATP World Tour. Na své si při sledování seriálu Enfusion Live přijdou též milovníci bojových sportů.

Vlastní kanály DIGI Sport ale nejsou vše: na DIGI TV lze sledovat též Eurosporty, Nova Sporty, Sport 1, Sport 2, Arena Sport, Golf Channel a samozřejmě též ČT Sport. Lahůdkou pro zákazníky televize přes internet pak je specializovaný kanál LaLiga TV HD, který ve španělské či anglické zvukové stopě nabízí non stop proud přenosů, záznamů, dokumentů i magazínů ze španělské La Ligy. Kompletní nabídku sportovních kanálů je možno získat též v podobě samostatného programového balíčku SPORT PLUS.

DIGI TV si můžete pořídit již od 299 Kč měsíčně. V rámci současné akce Zima zadarmo, která byla prodloužena do 28. února, dokonce můžete mít první čtyři měsíce z dvouletého úvazku zcela zdarma. Více informací najdete na www.novadigitv.cz.

Renault Clio od DIGI TV už má nového majitele
1080p 720p 360p

Témata:  sport, DIGI TV, soutěž, renault
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 14. kola Fortuna ligy »

15. kolo Fortuna ligy:

Mladá Boleslav - Dukla (pá 9.11., 18:00), Karviná - Sparta (so 10.11., 14:00), Slovácko - Liberec (so 10.11., 17:00), Opava - Baník Ostrava (ne 11.11., 14:00), Jablonec - Bohemians (ne 11.11., 15:00), Plzeň - Příbram (ne 11.11., 15:00), Teplice - Olomouc (ne 11.11., 15:00), Slavia - Zlín (po 5.11., 17:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze