Soutěž DIGI TV: Nový Renault CLIO Grandtour už má majitele | iSport.cz
31. ledna 2018 • 16:11

Soutěž DIGI TV: Nový Renault CLIO Grandtour už má majitele

Autor: DIGI TV
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Na Kangovo místo máme přetlak, těší kouče Sparty Kotala
Změny ve F:L: Jak se bude testovat a kolik to kluby bude stát?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Velká hra DIGI TV o 10 vozů Renault CLIO Grandtour už má prvního výherce. Přední televizní operátor DIGI TV, jenž vlastní vysílací práva na fotbalové Premier League, La Ligu či tenisový seriál ATP World Tour, ocenil 29. ledna prvního zákazníka, který odjel z brněnského Autosalonu Pokorný ve zbrusu novém voze.„Když mi volali z DIGI, že jsem vyhrál automobil, byl jsem opravdu hodně překvapený a šťastný. Takové věci se nestávají každý den. Na DIGI TV sleduji především sporty, jako každý správný chlap, ale v nabídce si vybere i celá moje rodina,“ řekl při předání automobilu první výherce soutěže Martin Petrucha.

Výherce je věrným zákazníkem DIGI TV. V prosinci se zapojil do soutěže o automobil, když smlouvu s televizním operátorem prodloužil o další dva roky. Měl štěstí, při losování byl vybrán z několika tisíc zákazníků, kteří s DIGI TV uzavřeli novou smlouvu, prodloužili stávající nebo třeba jenom rozšířili služby, jež od DIGI odebírají.

A protože pan Petrucha zároveň nedávno oslavil narození potomka, převzal od hostesek kromě květiny též balík plen. Ty mohl naložit do zbrusu nového vozu v modré barvě DIGI. Samolepka na jeho boku mu bude připomínat, od koho jej získal. Klíčky předal vítězovi soutěže Svatopluk Srba, Operations Manager DIGI TV.

Další losování v soutěži o vůz Renault CLIO Grandtour, což je mimochodem druhý neprodávanější vůz v Evropě z roku 2016, se uskuteční 23. února a v osudí budou jména všech zákazníků, kteří si objednali služby DIGI TV v měsíci lednu.

Soutěž ale bude pokračovat i dál, každý měsíc si odveze modrý Renault CLIO Grandtour s logem DIGI TV jeden nový majitel či majitelka. Poslední, desátý automobil, se bude losovat v říjnu za měsíc září. „Soutěží o deset automobilů Renault jsme se rozhodli dát šanci na výhru všem našim zákazníkům, novým i stávajícím, abychom jim dali najevo, že si jich vážíme,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI TV. Pravidla soutěže jsou k dispozici ZDE.

Pořiď si DIGI TV a vyhraj auto

DIGI TV vysílá jak přes satelit, tak přes internet, přičemž obě služby lze také kombinovat a čerpat jejich výhody naplno. V obou variantách nabízí přes sto televizních kanálů, z nichž je až 43 v HD kvalitě. Z pestré nabídky si vybere milovník kvalitních filmů, seriálů, dokumentů, dětských pořadů i zpravodajství.

Přestože je DIGI TV televizí pro celou rodinu, velký důraz klade na atraktivní, a především exkluzivní sportovní nabídku, což ostatně potvrdil i výherce Martin Petrucha. Na vlastních sportovních kanálech DIGI Sport 1 HD, DIGI Sport 2 HD a DIGI Sport 3 HD vysílá například přenosy z anglické fotbalové Premier League, španělské La Ligy či světového mužského tenisu v podobě ATP World Tour. Na své si při sledování seriálu Enfusion Live přijdou též milovníci bojových sportů.

Vlastní kanály DIGI Sport ale nejsou vše: na DIGI TV lze sledovat též Eurosporty, Nova Sporty, Sport 1, Sport 2, Arena Sport, Golf Channel a samozřejmě též ČT Sport. Lahůdkou pro zákazníky televize přes internet pak je specializovaný kanál LaLiga TV HD, který ve španělské či anglické zvukové stopě nabízí non stop proud přenosů, záznamů, dokumentů i magazínů ze španělské La Ligy. Kompletní nabídku sportovních kanálů je možno získat též v podobě samostatného programového balíčku SPORT PLUS.

DIGI TV si můžete pořídit již od 299 Kč měsíčně. V rámci současné akce Zima zadarmo, která byla prodloužena do 28. února, dokonce můžete mít první čtyři měsíce z dvouletého úvazku zcela zdarma. Více informací najdete na www.novadigitv.cz.

Renault Clio od DIGI TV už má nového majitele

Témata:  sport, DIGI TV, soutěž, renault
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Hokej
Generali Česká Cup Play off NHL

Motorismus
Velká cena Brna 2020 Valašská Rally 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud