10. dubna 2018 • 12:11

Vyhrajte jízdu v opravdové formuli. Zbývají už jen dva dny!

Autor:
TOP VIDEA
V Záhřebu to žije i v noci! Mohutné oslavy druhého místa neberou konce V Záhřebu to žije i v noci! Mohutné oslavy druhého místa neberou konce
DEBATA SPORTU: Proč Francouzi vyhráli MS? Skvělá generace a nejlepší kádr DEBATA SPORTU: Proč Francouzi vyhráli MS? Skvělá generace a nejlepší kádr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Máte rádi adrenalin, zběsilou jízdu a monoposty Formule 1? Tak se zúčastněte soutěže se stanicemi Sport1, Sport2 a Effective Racing o jízdu v opravdové formuli na Masarykově okruhu v Brně. Ukažte, co pro vás znamená Formule 1! Do konce 1. kola zbývají už pouhé dva dny. Jedinou fotkou vyjádřete, co pro vás královna motorsportu znamená, nahrajte fotku na web: http://soutez-sport1tv.cz a zážitek na celý život může být váš!



Již 14 dní běží soutěž a jejím základem jsou přímé přenosy na stanicích Sport1 a Sport2! Pak už se ale fantazii meze rozhodně nekladou. Někteří sledují nejrychlejší závody na světě v motoristické kukle, jiní v modelu Formule 1 nebo klidně rovnou na třech obrazovkách zároveň.

Stejně jako ve Formuli 1 i v soutěži Sport1, Sport2 mohou uspět jen ti nejlepší. A zde to budou čtyři nejoriginálnější příspěvky z České republiky, jejichž autoři získají příležitost utkat se v motokárových závodech o jedno z míst na velkém zážitkovém dni na Masarykově okruhu v Brně s profesionální závodní stájí Effective Racing. Tam si v závodním speciálu Alfa Romeo 147 GTA zasoutěží o hlavní výhru, jízdu ve Formuli Renault 2.0.

Nejlepší příspěvky vybere odborná komise, ve které naleznete třeba komentátory Tomáše Richtra a Števa Eiseleho nebo závodníky Josefa Krále a Richarda Gondu.

Soutěž je na webových stránkách: http://soutez-sport1tv.cz.

Hledáte inspiraci? Podívejte se na zajímavé fotografie vašich kolegů:

Jedinou fotkou vyjádřete, co pro vás královna motorsportu znamená
Jedinou fotkou vyjádřete, co pro vás královna motorsportu znamená

Témata:  sport, formule 1, fotky, soutěž
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Finále (neděle 15. července, 17:00)
Francie - Chorvatsko (ONLINE zde »)

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Výsledky semifinále MS:
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Výsledky čtvrtfinále MS:
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty








Klasická verze
Mobilní verze